خرید تور تابستان

اختلاف روایت وکیل و خانواده پیرفلک با اخبار رسمی درباره ضارب

خبرگزاری تسنیم در ۵ دی نوشت:

در روز حادثه تروریستی ایذه پس از اینکه از موتور پیاده شدیم جوگیر شده و تعدادی تیر شلیک کردیم اما قصدی نداشتیم؛ فقط می‌خواستیم مردم را بترسانیم و قصد کشتن کسی را نداشتیم، ولی یکی از بچه‌ها یک لحظه ‌مردم را به رگبار بست.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اهواز، در پی حادثه تروریستی شهرستان ایذه که منجر به شهادت 7 نفر شد، با رصد اطلاعاتی، عوامل این حادثه طى اقدام عملیاتى مشترک وزارت اطلاعات، سپاه و فراجا دو  نفر از عوامل اصلی دستگیر و دو نفر کشته شدند.

قرار بود اعضای این تیم تروریستی عملیات دیگری در سطح شهرستان ایذه و خوزستان انجام دهند که با اقدام اطلاعاتی دستگیر شدند و ‌پیگیری برای شناسایی و د‌ستگیری سایر عوامل حادثه تروریستی ایذه ادامه دار‌د‌.

یکی ‌از تروریست‌های دستگیر‌شده در اعترافات خود می‌گوید در روز حادثه تروریستی ایذه پس از اینکه از موتور پیاده شدیم جوگیر شده و تعدادی تیر شلیک کردیم اما قصدی نداشتیم؛ فقط می‌خواستیم مردم را بترسانیم و قصد کشتن کسی را نداشتیم، ولی یکی از بچه‌ها یک لحظه ‌مردم را به رگبار بست و هر چی به او گفتیم این کار نکن دست‌بردار نبود.

یکی دیگر از تروریست‌های دستگیر‌شده نیز در اعترافات خود گفت: در فضای مجازی برای روزهای 24، 25 و 26 آبان ماه فراخوان زده بودند که جوگیر‌ شده و به میدان هلال احمر و خیابان‌های ایذه رفتیم و شروع به شلیک تیر کردیم.

فیلم اعترافات دو متهم حادثه تروریستی ایذه از نظر خوانندگان محترم تسنیم می‌گذرد:

.h_iframe-aparat_embed_frame{position:relative;}.h_iframe-aparat_embed_frame .ratio{display:block;width:100%;height:auto;}.h_iframe-aparat_embed_frame iframe{position:absolute;top:0;left:0;width:100%;height:100%;}

زینب مولایی در استوری اینستاگرام خود توییت عموی کیان و نامه وکیل پرونده، داود شاه ولی و عضو جبهه ملی را بازنشر کرد. آنها می‌گویند که ضابطان قضایی در این حادثه مقصر بودند و نه مجاهد کورکور.

وکیل پرونده با انتشار مطلبی در صفحه‌ی اینستاگرام خود نسبت به روند بررسی پرونده معترض بوده و معتقد است در این پرونده باید فرضیه‌های دیگری مطرح شود زیرا پدر و مادر کیان در صحنه حاضر بوده اند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا