خرید تور تابستان

پخش زنده النصر و ابها 23 اسفند 1401 ؛ یک چهارم نهایی جام پادشاهی عربستان

پخش زنده النصر و ابها 23 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در یک چهارم نهایی جام پادشاهی عربستان به مصاف هم می‌روند.

تیم‌های النصر عربستان و ابها امروز و از ساعت 18:00 به وقت ایران در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام پادشاهی عربستان و در مرسول پارک به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی النصر و ابها 23 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال النصر و ابها 23 اسفند 1401

پخش زنده النصر و ابها 23 اسفند 1401

النصر که با رونالدو هم نتوانسته تغییر خیلی خاص و محیرالعقولی در روند عملکرد خود ایجاد کند، این هفته با شکست برابر الاتحاد صدر جدول لیگ را هم به رقیب دیرینه خود تقدیم کرد. الاتحاد در جام حذفی هم با برتری سه بر یک دست تیم پادشاهی عربستان را از یک جام کوتاه کرد و حالا النصری‌ها ضمن تلاش برای بازگشت به رقابت لیگ، باید به جام پادشاهی امیدوار باشند. جامی که البته اینجا هم الاتحاد حاضر است!

باید دید تلاش‌های کاپیتان این روزهای تیم زرد و آبی عربستان یعنی کریستیانو رونالدو در این فصل منجر به کسب جام برای النصر خواهد شد یا خیر.

النصر در 5 بازی آخر خود در همه رقابت‌ها چهار برد و یک شکست ثبت کرده و ابها که با 23 امتیاز در رده دوازدهم جدول در 5 بازی آخر خود چهار شکست و یک تساوی کسب کرده است. در تقابل‌های دو تیم در سالیان گذشته، 5 بار النصر پیروز شده و تنها یک بار ابها. یک بازی هم مساوی شده است. برای تماشای پخش زنده بازی النصر و ابها 23 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

پخش زنده النصر و ابها 23 اسفند 1401 ؛ یک چهارم نهایی جام پادشاهی عربستان
پخش زنده النصر و ابها 23 اسفند 1401 ؛ یک چهارم نهایی جام پادشاهی عربستان

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا