خرید تور تابستان

اتهام‌زنی جدید تسنیم علیه میرحسین

خبرگزاری اصولگرای تسنیم نوشت:

«پس از شکست فتنه اغتشاشات پاییز گذشته، گروهک‌های دخیل در آن فتنه به راهبردهای جدیدی روی آورده‌اند.

آنها با هدف بروز علایم حیات از خویش، استمرار دریافت کمک‌های مالی بیگانگان و امیدوار نگهداشتن برخی مرتبطین خود به اقداماتی همچون تشکیل ائتلاف‌های خیالی و تأسیس دولت‌های در سایه و… پرداختند که مضحک‌ترین آنها -که کشمکش فرساینده‌ای بین‌شان ایجاد کرده- راهبرد تولید منشورهای رنگارنگ است.

بر اساس اخبار موثق، پس از صدور منشور سخیف تیم مصی و پهلوی و کومله و شرکاء، گروهک تروریستی منافقین در رقابت با آن تیم، شروع به تدوین منشوری با مشارکت به اصطلاح چریک‌های فدایی خلق و مجموعه‌ تجزیه طلبان قومی همچون حزب منحله دمکرات و خُبات و خلق عرب و پاک و… کرده است.

از سوی دیگر، جریان چپ مارکسیستی متشکل از به اصطلاح فداییان و اتحاد جمهوری خواهان و بخشی از جبهه ملی خارج از کشور، در هفته گذشته منشوری منتشر کردند.

علاوه بر اینها، گروهک تروریستی منافقین به اردشیر امیرارجمند عامل آن گروهک و مشاور ارشد یکی از سران فتنه 88 ابلاغ کرده است برای تحت الشعاع قرار دادن منشورهای پیش گفته به ویژه منشور «پهلوی، کومله و شرکاء»، منشور دیگری تدوین کند تا طبق روال گذشته به نام میرحسین موسوی منتشر شود.

بنا بر این گزارش، اردشیر امیرارجمند متن مورد نظر گروهک منافقین را در چارچوب ابلاغ شده تدوین و از طریق سرپلهای داخلی (دختران موسوی) به اطلاع وی و نیز به آگاهی دو زندانی ضدامنیتی مستقر در زندان اوین رسانده تا از منشور حمایت کنند.

محتوای اصلی منشور القایی به میرحسین موسوی، تشدید خط عبور از قانون اساسی جمهوری اسلامی و گامی دیگر به سوی راهبرد براندازی است.

اردشیر برادر منصور امیرارجمند از سران گروهک تروریستی منافقین است؛ اردشیر در جریان فتنه 88 بازداشت و زندانی شد اما با استفاده از فرصت مرخصی توسط عوامل منافقین از کشور فراری شد و نهایتاً در پاریس به گروهک منافقین پیوست»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این تسنیم و فالس و کیهان شریعت نداری و بی وطن امروز و… اینقدر مضحک و مسخره، تفسیر و بزعم خود تبیین میکنند که خواننده براحتی بعنوان جک میتواند آنها را منظور کرده و حسابی تفریح کند!!
    با همین تفاسیر و تبیین های مسخره و بی ارزش است که ۴۴سال است مملکت را به اندازه ۴۴ قرن به قهقرا برده اند این علقه های مضغه.

  2. سلام. دکتر امیر ارجمند تا سال 89 ایران بودند، و در اواخر حظورشون به کار پایان نامه ها و دفاع ها میپرداختند.
    ایشان در یکی از دفاع ها به یکی از داورها که از اساتید ما هم بود،گفته بودند که برخی نهادها به ایشان گفته ااند که ایران را ترک کنید وگرنه بازداشت میشوید.

    یک سوال هم داشتم این عکس که همراه متن منتشر کردید ، متعلق به کجاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا