خرید تور تابستان

پخش زنده یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401

پخش زنده یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. دو تیم امشب در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا رویارو می‌شوند.

تیم‌های یوونتوس و فرایبورگ، امشب و از ساعت 21:15 به وقت ایران در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ اروپا و در یورو پارک اشتادیون به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فوتبال یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401

پخش زنده یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401

یوونتوس رده هفتمی و 38 امتیازی در سری آ، امشب میهمان فرایبورگ رده پنجمی و 45 امتیازی بوندسلیگا است. البته که همه می‌دانند یووه تیمی قدرتمندتر و پرستاره‌تر است و نباید گول وضعیت فعلی‌اش را خورد چراکه یووه به علت تخلفات مالی مدیرانش با 15 امتیاز کسر امتیاز در شرایط فعلی قرار گرفته است.

یووه در 5 بازی آخر خود چهار برد و یک شکست برابر رم ژوزه مورینیو داشته و فرایبورگ دو برد، دو تساوی و یک شکست در 5 بازی آخر ثبت کرده است. بازی رفت دو تیم در آلیاتز استادیوم شهر تورین با برد یک گله یووه به پایان رسید و باید دید آیا یووه در آلمان قادر به حفظ ذخیره ارزشمند خود از بازی رفت خواهد بود؟ برای تماشای پخش زنده بازی یوونتوس و فرایبورگ 25 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا