خرید تور تابستان

پخش زنده آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401

پخش زنده آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم امروز در هفته 28 ام لیگ برتر انگلیس رویارو می‌شوند.

تیم‌های آرسنال و کریستال پالاس،‌ امروز و از ساعت 17:30 به وقت ایران در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه امارات به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

(این دیدار با برتری ۴ بر ۱ آرسنال خاتمه یافت و این تیم صدرنشینی خود را تحکیم بخشید؛ شما می‌توانید خلاصه این دیدار را از طریق همین لینک تماشا کنید)

پخش زنده فوتبال آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401(خلاصه بازی)

پخش زنده آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401

آرسنال صدرنشین و 66 امتیازی میکل آرتتا، برای یک بار دیگر فرار از دست منچسترسیتی 61 امتیازی پپ، امروز در امارات محکوم به برد برابر کریستال پالاس بحران زده رده دوازدهمی و 27 امتیازی است که اخیرا پت ویرا اسطوره آرسنال، از هدایتش اخراج شده است.

آرسنال که چند روز پیش با شکست در امارات و در ضربات پنالتی برابر اسپورتینگ لیسبون، از لیگ اروپا حذف شد، در 5 بازی آخر خود سه برد، یک تساوی و یک شکست ثبت کرده است. کریستال پالاس اما با دو تساوی و سه شکست در 5 بازی آخر وارد رقابت امروز می‌شود.

در تقابل‌های این دو تیم در سالیان گذشته، 10 بار آرسنال پیروز بوده و 3 بار کریستال پالاس. 6 بازی هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر دو تیم هم دو تساوی، دو برد برای آرسنال و یک برد برای کریستال پالاس ثبت شده است. برای تماشای پخش زنده بازی آرسنال و کریستال پالاس 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا