خرید تور تابستان

پخش زنده فرمول یک امروز 28 اسفند 1401 ؛ گرندپری عربستان

پخش زنده فرمول یک امروز 28 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی ببینید. امشب و از ساعت 20:15 به وقت ایران جایزه بزرگ عربستان برگزار می‌شود.

امشب و از ساعت 20:15 به وقت ایران، رقابت جایزه بزرگ فرمول یک عربستان برگزار می‌شود. برای تماشای پخش زنده فرمول یک 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

پخش زنده فرمول 1 امروز 28 اسفند 1401

پخش زنده فرمول یک امروز 28 اسفند 1401

فصل جدید فرمول یک از ۵ مارس در بحرین آغاز شده و در ۲۶ نوامبر در ابوظبی خاتمه می‌یابد. این فصل دارای ۲۴ مسابقه است که تاکنون بی‌سابقه بوده و رکوردشکنی در تعداد مسابقات یک فصل محسوب می‌شود‍‍‍‍‍‍. در فصل 2023 مسابقات F1، چین و قطر دوباره به دور مسابقات بازگشته‌اند و نکته جالب این است که لاس‌وگاس برای مسابقه یکی مانده به آخر انتخاب شده است. ماه آگوست (۱۰ مرداد تا ۱۰ شهریور) همچنان به عنوان تعطیلات تابستانی باقی مانده و سعی شده که هیچ مسابقه‌ای در طول این ماه برگزار نشود. با این حال، تغییراتی در تقویم ۲۰۲۳ مسابقات فرمول یک اعمال شده که مطابق انتظار نبوده است.

در اولین رقابت فصل مکس ورشتپن هلندی از تیم ردبول که قهرمان دو فصل اخیر مسابقات نیز محسوب می‌شود، زودتر از سایرین از خط پایان عبور کرد تا نشان دهد که برای سومین قهرمانی متوالی در فرمول 1 مصمم است؛ اما پس از این قهرمان هلندی، هم تیمی او سرجیو پرز مکزیکی در رده دوم جا گرفت و فرناندو آلونسو، راننده اسپانیایی و نامدار نیز از تیم استون مارتین در رتبه سوم گرندپری بحرین جا گرفت و حالا باید دید در عربستان چه اتفاقاتی رخ خواهد داد.

برای تماشای پخش زنده فرمول یک عربستان امروز 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه (20:15) از لینک ابتدای این مطلب استفاده کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا