خرید تور تابستان

پخش زنده آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401

پخش زنده آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401 را با ما در انصاف ورزشی تماشا کنید. دو تیم در مهمترین بازی هفته 26ام اردیویسه رویارو می‌شوند.

تیم‌های آژاکس و فاینورد امروز و از ساعت 17:00 به وقت ایران در حساس‌ترین و مهمترین بازی هفته 27ام که نقشی تعیین‌کننده در جدول لیگ اردیویسه دارد به مصاف هم می‌روند. برای تماشای پخش زنده بازی آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده کنید:

(این دیدار با برتری ۳ بر ۲ یاران علیرضا جهانبخش در فاینورد به پایان رسید تا اختلاف فاینورد با آژاکس و دیگر رقبا در صدر افزایش پیدا کند؛ شما می‌توانید خلاصه بازی را از طریق همین لینک تماشا کنید)

پخش زنده فوتبال آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401 (خلاصه بازی)

پخش زنده آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401

آژاکس رده دومی و 55 امتیازی با پیروزی در بازی امشب که به میزبانی خودش در یوهان کرایف آرنا برگزار می‌شود می‌تواند به صدر جدول برسد و از فاینورد 58 امتیازی که مدتهاست بر صدر تکیه زده گذر کند. اما آیا این مهم رخ می‌دهد؟

آژاکس میزبان در 5 بازی آخر خود چهار برد و یک تساوی کسب کرده و فاینورد نیز همین آمار چهار برد و یک تساوی را ثبت کرده است؛ یاران جهانبخش در فاینورد روتردام همین چند روز پیش با برتری مقتدرانه 7 بر 1 برابر شاختار دونتسک، به یک چهارم لیگ اروپا نیز صعود کردند و در این مرحله رقیب رم ژوزه مورینیو شدند.

در تقابل‌های این دو تیم در سالیان گذشته اما دست بالا را آژاکس با 18 پیروزی در برابر تنها 3 پیروزی فاینورد دارد! 6 تقابل دو تیم هم مساوی شده است. در 5 تقابل آخر هم چهار بار آژاکس پیروز شده و یک بازی مساوی شده است.

باید دید تقابل یاران علیرضا جهانبخش که همواره در لیگ هلند شکوفا شده است برابر پرافتخارترین تیم هلند به چه نتیجه‌ای می‌انجامد. برای تماشای پخش زنده بازی آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده کنید.

پخش زنده آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401
پخش زنده آژاکس و فاینورد 28 اسفند 1401

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا