خرید تور تابستان

«سخنان خاتمی در دیدار نوروزی» تکذیب شد | بنیاد باران: تندروها عقده‌گشایی می‌کنند

روابط عمومی بنیاد باران در واکنش به مطلبی منتسب به سیدمحمد خاتمی نوشت:

«روز گذشته مطلبی موهن تحت عنوان «سخنرانی سیدمحمد خاتمی در دیدار نوروزی با مدعیان اصلاحات» در یکی از سایت‌های اقماری نزدیک به محافل تندرو منتشر شد که نشان داد علاوه بر تداوم بمباران‌های رسانه‌ای علیه اصلاح طلبان، عقده‌های یک جریان قلیل در قدرت نیز با وجود تمامی بحران‌های خودساخته، تمام شدنی نیست.

مسلما با جعل خبر و تهمت زنی به چهره‌های ملی نمی‌توان نقاط ضعف خود را پوشاند، اما انگار گروهی انقلابی‌نما، تمام هم و توان خود را گذاشته‌اند تا به زعم خود با انحراف افکار عمومی، مانع سرزنش مردم نسبت به ناکارآمدی خود شوند.

متاسفانه گروهی آلوده به فساد در برخی رسانه‌های به ظاهر انقلابی، که حتی گاهی کوس رسوایی‌شان درخصوص همکاری با شبکه‌های معاند به صدا درمی‌آید، همچنان با استفاده از امکانات مالی و رسانه‌ای، علیه پاک ترین چهره‌های سیاسی و سرمایه‌های اجتماعی لجن پراکنی می‌کنند و چنان نشان می‌دهند که انگار همه مشکلات کشور ناشی از حضور و تأثیرگذاری چهره‌های مورد علاقه مردم است.

این در حالیست که دیدیم چگونه همان‌هایی که شعارهای تندی علیه کشورهای منطقه سرمی‌دادند، عقب نشینی کرده و به نیروهای وابسته به خود نیز امیدواری می‌دهند تا روحیه‌شان تضعیف نشود. پوشیده نیست که بی مایگان سیاسی پر ادعا همیشه، بی عرضگی‌های خود را در اداره امور، به گردن این و آن انداخته‌اند، ولی گاهی قلم به مزدان رسانه‌ای، آش را آنقدر شور می‌کنند که لاجرم سکوت‌ها را می‌شکند و واکنش‌هایی برمی‌انگیزد.

علی ایحال، افکار عمومی به جای این نوع تحرکات سخیف رسانه‌ای، همچنان منتظر پاسخگویی شفاف مسئولین درخصوص نحوه مواجهه با اعتراضات و عدم توفیق دولت در اداره کشور است. زیرا در شرایطی که فقر و فلاکت و تورم، وضعیتی اسف بار برای مردم ایران رقم زده، عده‌ای نمی‌توانند با حمله و تهاجم تبلیغاتی به منتقدین، خود را فریب داده و از پاسخگویی شانه خالی کنند.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. سلام
  لطفا کلیپ دیدار نوروزی سیدمظلوم را در سایت بگذارید تا همه به راستگویی شما ایمان بیاورند.

 2. سلام من هر دو خبر را خواندم. مطلبی که به آقای خاتمی نسبت داده شده بود درش تندروی و دروغ پردازی شده بود.
  اما مطلبی که شما نوشتید به کل مجموعه نیروهای انقلابی و دولت فعلی توهین کردید و دولت را ناتوان جلوه دادید که این هم از اشتباهات شما است.. هرکس انصاف نداشته باشد ایمان هم ندارد.

  4
  2
 3. سلام اگر نقل قول از آقای خاتمی دروغ باشد اما محتوای مطالب متاسفانه واقعیت داشت و مطالب درستی بود

 4. انتظار این است که هر دو گروه صوت یا ویدئوی جلسه مورد نظر را منتشر کنید تا دروغگويان رسوا شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا