خرید تور تابستان

مجازات‌های سنگین جدید در طرح عفاف و حجاب؟

جماران نوشت: نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی جزئیات جدیدی از جرایم مالی در طرح عفاف و حجاب را رسانه‌ای کرد.

حجت‌الاسلام حسین جلالی در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان انار به موضوع عفاف و حجاب پرداخت و گفت: این موضوع را در ۳۰۰ جلسه با شورای انقلاب فرهنگی و شورای امنیت ملی نهایی کردیم، عفاف و حجاب را عملی خواهیم کرد و حجاب بهتر از گذشته خواهد شد، ۷ گروه، گروه هدف ما هستند این گروه‌ها شامل داخل خودروها، داخل اماکن و رستورانها، ادارات و سازمانهای دولتی، مراکز آموزشی و دانشگاهها، فرودگاهها و ترمینالها، فضای مجازی سلبریتی‌ها و کف خیابان و معابر هستند. برای هر ۷ گروه دیده شده، کاری که برای گروه‌ها شده کارهای بسیار مهمی است و این طرح خدمت رهبری، قوه قضائیه، فرهنگ عمومی و .. رسیده است.

مجازات‌های سنگین جدید در طرح عفاف و حجاب؟

جلالی تصریح کرد: در این طرح مواجهه کاملاً هوشمند است و هیچ تقابل فیزیکی وجود ندارد. جرایم مالی آن از ۵۰۰ هزار تومان تا ۳ میلیارد تومان است. ابطال گواهینامه رانندگی، ابطال پاسپورت، در سلبریتی‌ها و کسانی که کانال و وبگاه و عضو بالا دارند ممنوعیت استفاده از اینترنت دیده شده است، دولت باید یکی دو هفته آینده لایحه بیاورد و تصویب و ابلاغ شود و ضمانت اجرایی آن را بالا بردیم و ان‌شاءالله اجرا می‌شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. این فشارهاجزبلوای مجدد‌حاصلی نداره، جلوی اختلاس وگرانی وتورم روبگیرید.جلوی بی عدالتی رو بگیرید که دلارازمرز۵۱هزارهم عبور کرده برید جلوی زندگیهای اشرافی وهزارویک شبی را بگیرید بریدبریزوبپاش هارو جمع کنید.فکری بحال جوانان‌ کنید که تابالای چهل سالگی بخاطروضع فضاحت بار اقتصادی مجرد موندند.

  2. چه خوب…. سپاسگزاریم….اگه ذره‌ای هم شک داشتیم، الان مطمئن شدیم… وقتی ۳۰۰ جلسه میرن برای طرح حجاب و عفاف ولی نمی‌دونیم چند جلسه بوده برای…گرانی، فقر، فحشاء، شکاف‌طبقاتی، مسکن، درمان، آموزش، محیط‌زیست، فساد، اختلاس، صنعت،….
    انگار اصرار دارن شک همه را برطرف کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا