خرید تور تابستان

دادستانی یزد با تکذیب ضرب و جرح آمر به معروف در «باغ دولت‌آباد»: آمر به معروف به یکی از اعضای آن خانواده حمله‌ور شده

فارس نوشت: معاون دادستان یزد گفت: پس از بحث و جدل میان چند نفر از آمرین به معروف با اعضای یک خانواده، خانمی که اصطلاحا آمر به معروف بود، به سمت یکی از آقایان که به فیلمبرداری این خانم معترض بوده، حمله‌ور می‌شود و درگیری متقابلی رخ می‌دهد.

محمد نعیمی‌نژاد معاون دادستان یزد درباره انتشار خبری مبنی بر ضرب و شتم آمران به معروف در باغ دولت آباد یزد، ضمن رد این ادعا، گفت: متاسفانه روایت ناقص و مصادره به مطلوب از سوی یکی از عزیزان صورت گرفت، حسب بررسی‌هایی که با قاضی کشیک و قاضی پرونده انجام دادیم، هیچگونه ضرب و جرحی نسبت به همسر شهید قاسم سامیه‌زرگر انجام نشده بود.

او که در یک گفت‌وگوی ویدئویی صحبت می‌کرد، افزود: پس از بحث و جدل میان چند نفر از آمرین به معروف با اعضای یک خانواده، خانمی که اصطلاحا آمر به معروف بود، به سمت یکی از آقایان که به فیلمبرداری این خانم معترض بوده، حمله‌ور می‌شود و درگیری متقابلی رخ می‌دهد.

معاون دادستان یزد ادامه داد: گرچه دادگستری مطابق قانون از آمرین به معروف حمایت می کند لیکن در این قضیه بی‌تدبیری مشهود است و مراتب قانونی و شرعی امر به معروف و نهی از منکر رعایت نشده است.

این مقام قضایی تاکید کرد: طبق قانون صرفا مرحله زبانی و نوشتاری امر به معروف و نهی از منکر با آحاد مردم است و مرتبه عملی آن تنها وظیفه حاکمیت است.

وبسایت ستاد امر به معروف و نهی از منکر، در خبری مدعی شده بود که در پی تذکر «لسانی» یکی از آمران به معروف نسبت به یکی از بازدیدکنندگان از باغ دولت‌آباد یزد، فرد تذکرگیرنده با آمر به معروف درگیر شده که از سوی نیروی انتظامی بازداشت شده و تحویل مقامات قضایی شده‌اند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

  1. وقتی که آمر امر به معروف دروغ می گوید! بدا به حال دین که این ها آمرانشن. این ها می خواهند جهان، بدون پلیدی و فساد باشد! به هر قیمتی که شده، حتا به قیمت دروغگویی! پاردوکس عجیبی است!

  2. بگذارید همه لباس هایشان را هم در بیاورند وقتی مرد ی به ناموسش غیرت ندا رد ما را سنه نه

    1
    3
  3. دمت گرم معاون دادستان که واقعیت رو گفتی و اینکه آن خانم عزیز!!! روایت ناقص و مصادره به مطلوب کرده! لطفاً همان برخوردی را با آن خانم عزیز!! انجام بدهید که اگر یکی از مردم عادی مصادره به مطلوب کرده بود، با وی برخورد می کردید تا نهایت حق جویی و حق طلبی و تصویری از عدالت علوی را به نمایش گذاشته باشید.

دکمه بازگشت به بالا