خرید تور تابستان

کاظم صدیقی؛ گریان حتی در مصافحۀ نوروزی

آقای صدیقی بیش از آن که به خاطر آنچه می‌گوید شهرت داشته باشد به سبب حالت مدام اشک و گریه مشهور است اما تصور می‌شد تنها حین ایراد خطبه چنین باشد….

  به گزارش عصر ایران، در میان تصاویری که خبرگزاری تسنیم از همایش مدیران اجرایی سراسر کشور برای تحقق شعار سال (مهار تورم و رشد تولید) منتشر کرده تصویر مصافحۀ حجت‌الاسلام شیخ کاظم صدیقی امام جمعۀ موقت تهران و رییس عالی ستاد امر به معروف و نهی از منکر و مدیر حوزۀ علمیۀ منطقۀ ازگل با صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار و رفاه از این حیث جالب و قابل مکث و درنگ است که اینجا هم جناب ایشان، گریان است. 

    آقای صدیقی بیش از آن که به خاطر آنچه می‌گوید شهرت داشته باشد به سبب حالت مدام اشک و گریه مشهور است تا جایی که او را شیخ‌البکایین (بسیار‌گریه کنندگان) هم لقب داده‌اند.

کاظم صدیقی؛ گریان حتی در مصافحۀ نوروزی
  دربارۀ همایش هفتم فروردین نکات فراوانی قابل طرح است و از جمله این که آیا قرار است به جز تابلوهایی که دربارۀ شعار سال نصب می‌شد از این پس همایشی هم با موضوع آن برگزار شود حال آن که رهبری به صراحت یک بار گفته بودند منظورشان تحقق و حرکت در مسیر آن است نه آن که شعار را در معرض دید مردم قرار دهند. مراد این است که توجه دولت را به موضوع اصلی جلب کنند که همانا مهار تورم است که چون موریانه در حال جویدن جامعه از درون است.

   در این فقره هم می‌توان گفت اگر مهار تورم و رشد تولید با همایش، شدنی بود که تا حالا شده بود ولی جدای این موضوع و به تناسب این بخش (‌عکس با مکث)  می‌توان بر تصویر بالا درنگ کرد. هر چند مشخص نیست آقای کاظم صدیقی به چه مناسبت در جمع مدیران اجرایی حاضر شده است؟ از حیث یادآوری وظیفۀ امر به معروف و نهی از منکر به مدیران یا از سر علاقۀ زیاد به این دولت که در مواضع متفاوت او به نسبت دولت قبل مشهود است؟

  به هر رو گریستن یا حالت گریه در دیدار نوروزی اتفاق تازه‌ای است هر چند که سیمای همیشه گریان به شناسۀ حجت‌‌الاسلام صدیقی بدل شده باشد

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای صدیقی در این جلسه به دلیل کار های طاقت فرسای و کمر شکن دولت گریان است! ایشان و همه احاد ملت می دانند که همه کارهای ناکرده از زمان قاجار تا آقای روحانی- که ستم و ظلم بزرگی بر ملت بوده- بردوش آقای رئیسی افتاده و سنگینی می کند! و بر جفایی که بر هئیت دولت می رود، گریان است!
    آقای صدیقی، دعا می کنیم که چهار سال بعد این سختی ها از دوش دولت برداشته شود و شما را این قدر گریان نبینیم که ما نیز گریان می شویم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا