خرید تور تابستان

پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402

پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402 را با ما در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم امشب از ساعت 22:15 در هفته 28ام سری آ در ورزشگاه مارادونا رودررو می‌شوند.

تیم ناپولی ایتالیا که در فاصله 11 هفته مانده به پایان سری آ ایتالیا فاصله چندانی با کسب سومین قهرمانی تاریخ خود در مسابقات سطح اول فوتبال ایتالیا ندارد، امشب و از ساعت 22:15 در ورزشگاه خانگی خود دیگو مارادونا میزبان مدافع ناکام عنوان قهرمانی آث میلان است؛ برای تماشای پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده بازی ناپولی و آث میلان 13 فروردین 1402

پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا در این فصل با هدایت لوچانو اسپالتی فصلی رویایی و به یاد ماندنی را برای هواداران پارتنوبی رقم زده است و در حال حاضر با یک بازی کمتر از لاتزیو رده دومی با 71 امتیاز، 16 امتیاز از این تیم بیشتر کسب کرده است!

ناپولی ایتالیا بدین ترتیب تنها روی کاغذ قهرمان سری آ این فصل نیست و عملا باید سومین اسکودتو تاریخ ناپلی‌ها را قطعی بدانیم؛ نکته جالب آنکه ناپولی در طول تاریخ خود تنها دو بار قهرمان ایتالیا شده است که هر دو بار با جادوی دیگو آرماندو مارادونا به دست آمده است و حالا این تیم پس از مرگ مارادونا و در حالی که نام ورزشگاه خانگی خود را به نام اسطوره فقید آرژانتینی نامگذاری کرده است، با جادوی اسپالتی در حال فتح سری آ است.

اما سوی مقابل جدال امشب آث میلان است تیمی که فصل گذشته پس 11 سال موفق به فتح سری آ برای نوزدهمین بار شد اما در این فصل عملکردی در حد مدافع عنوان قهرمانی را نداشته است و در حال حاضر با 48 امتیاز در رتبه چهارم جدول است و در صورت پیروزی در دیدار امشب می‌تواند جای اینتر تیم همشهری را در رتبه سوم بگیرد.

ناپولی در 5 دیدار اخیر خود در سری آ 4 برد و 1 شکست را به دست آورده است و آث میلان نیز در ادامه روند پرنوسان خود در 5 دیدار آخر 2 برد، 2 باخت و 1 تساوی را به دست آورده است.

نکته جالب آنکه این دیدار به نوعی پیش درآمدی برا جدال بسیار حساس دو تیم در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپای این فصل است؛ روسونری که با 7 عنوان قهرمانی دومین تیم پرافتخار لیگ قهرمانان است، پس از مدت‌ها به جمع 8 تیم اروپا رسیده و ناپولی نیز که تنها عنوان قهرمانی اروپایی خود را با مارادونا در جام یوفا به دست آورده است، در ادامه عملکرد جادویی این فصل برای اولین بار به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده است.

به هرروی باید دید جدال حساس دو مربی خوشنام و البته بی مو فوتبال ایتالیا یعنی لوچانو اسپالتی و استفانو پیولی امشب به کجا خواهد رسید؛ شما می‌توانید برای تماشای پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402 در ساعت شروع مسابقه از لینک ابتدای مطلب استفاده نمایید.

پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402
پخش زنده ناپولی و میلان 13 فروردین 1402

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا