خرید تور تابستان

پخش زنده سپاهان و مس رفسنجان 26 فروردین 1402

پخش زنده سپاهان و مس رفسنجان 26 فروردین 1402 را با ما در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم در هفته 26ام لیگ برتر خلیج فارس از ساعت 20:45 در نقش جهان رودررو می‌شوند.

تیم فوتبال سپاهان اصفهان که هفته گذشته با شکست از تراکتور به نوعی کورس قهرمانی با استقلال و پرسپولیس را گرم کرد، امشب و از ساعت 20:45 در ورزشگاه نقش جهان، میزبان تیم شایسته مس رفسنجان است؛ برای تماشای پخش زنده سپاهان و مس رفسنجان ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده سپاهان اصفهان و مس رفسنجان 26 فروردین 1402

پخش زنده سپاهان و مس رفسنجان 26 فروردین 1402

تیم فوتبال سپاهان اصفهان با هدایت دستیار سابق ژوزه مورینیو یعنی ژوزه مورایس در این فصل فوتبال ایران هفته‌های زیادی را در صدرجدول بوده است اما هفته گذشته و پس از شکست برابر تراکتور در تبریز، زردهای اصفهانی صدر را با استقلال شریک شدند و حالا نیز پرسپولیس به واسطه انجام 1 بازی بیشتر صدر را از سپاهان گرفته است و حالا سپاهان در حالی که قطعا نیم‌نگاهی به آزادی و بازی استقلال هوادار دارد، باید برای پس گرفتن صدر از پرسپولیس برابر مس قرار بگیرد.

اما کار سپاهان در نقش جهان به هیچ عنوان راحت نخواهد بود و این سخت‌ترین بازی سپاهان تا پایان لیگ است؛ چراکه مس رفسنجان با هدایت محمد ربیعی تیم ششم جدول است و تنها 3 باخت را در طول فصل تجربه کرده که در دو بازی رفت و برگشت برابر پرسپولیس هم شاگردان ربیعی تنها با پنالتی قافیه را باختند و به نوعی یک تیم نباز به تمام معنا هستند.

اما سپاهان در جدول 52 امتیاز دارد و در 5 بازی اخیر خود نیز 3 برد و 1 شکست و 1 مساوی را تجربه کرده اما مس رفسنجان در 5 بازی آخر خود 4 برد و تنها 1 باخت را بدست آورده است.

اما شما می‌توانید پخش زنده سپاهان و مس رفسنجان 26 فروردین 1402 را در ساعت 20:45 با استفاده از لینک ابتدای مطلب به تماشا بنشینید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا