خرید تور تابستان

پخش زنده ساسولو و یوونتوس 27 فروردین 1402

پخش زنده ساسولو و یوونتوس 27 فروردین 1402 را با ما در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم در هفته 30ام سری آ از ساعت 19:30 به مصاف هم خواهند رفت.

تیم یوونتوس که برای سومین فصل متوالی از شرایط آرمانی فاصله گرفته و اوضاع زیاد جالبی ندارد، امشب و در چارچوب هفته سی‌ام سری آ ایتالیا از ساعت 19:30 میهمان ساسولو خواهد بود؛ برای تماشای پخش زنده ساسولو و یوونتوس 27 فروردین 1402 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده نمایید:

لینک پخش بازی:

پخش زنده یوونتوس و ساسولو 27 فروردین 1402

پخش زنده ساسولو و یوونتوس 27 فروردین 1402

تیم فوتبال یوونتوس در این فصل با آلگری تا کنون از 29 بازی 59 امتیاز گرفته و باید بالاتر از تیم‌های شهر میلان و البته آ اس رم در رتبه سوم باشد اما کسر 15 امتیاز از این تیم بدلیل تخلفات مالی سبب شده تا شاگردان آلگری با 44 امتیاز در رتبه هفتم باشند.

موضوع جایی بدتر می‌شود که احتمال دارد سه روز دیگر بازهم با رای دادگاه از تورینی‌ها امتیاز کم شود و بانوی پیر وضعیتی بدتر از این پیدا کند.

اما باخت هفته پیش یووه به لاتزیو تا اندازه زیادی گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان از طریق سری آ را برای شاگردان آلگری ناممکن کرده است؛ نتیجتا گورخرها باید دو هدف را از یک مسیر دنبال کنند و ضمن فتح لیگ اروپا سهمیه لیگ قهرمانان را هم کسب کنند.

یووه در حال حاضر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا در بازی رفت با یک گل از سد اسپورتینگ در خانه گذشته است البته که یووه همچنان نگاهی به فتح جام حذفی نیز دارد هرچند که کار سختی برای حذف اینتر در مه‌آتزا خواهد داشت.

اما یووه که در 5 بازی اخیر خود در سری آ 2 باخت و 3 برد داشته امشب به مصاف ساسولو تیم 37 امتیازی و سیزدهم جدولی خواهد رفت که در پنج بازی آخرش موفق به کسب 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت شده است.

شما مخاطبان عزیز انصاف ورزشی می‌توانید پخش زنده ساسولو و یوونتوس 27 فروردین 1402 را از ساعت 19:30 امشب و با استفاده از لینکی که با همکاری «آپارات اسپرت» در ابتدای مطلب در اختیار شما قرار داده شد، تماشا کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا