خرید تور تابستان

رونمایی شتاب‌زده از ال‌90 ایرانی در گیرودار استیضاح

سرویس اقتصادی، انصاف نیوز: وزیر صمت امروز در حالی از خودرویی با نام ال‌90 ایرانی به عنوان محصول جدید صنعت خودروسازی کشور رونمایی کرد که این محصول هنوز نهایی نیست.

بر اساس اطلاعات دریافتی، خبرنگاران حوزه خودرو شامگاه ‌شنبه و در مراسم افطاری شرکت سایپا از برگزاری یک مراسم رونمایی در روز دوشنبه مطلع شدند و پیش‌تر هیچ اطلاعیه و خبری درباره محصولات جدید گروه خودروسازی سایپا منتشر نشده بود.

مسئولان وزارت صمت و مدیران سایپا چنان برای اجرای مراسم رونمایی شتاب داشته‌اند که به تصمیم واحد در مورد نام محصول نرسیده‌اند و این محصول با 3 نام کادیلا، P90 و L90 ایرانی به عنوان دستاورد وزارت‌خانه و وزیر معرفی شده است.

پیش‌تر یک مقام آگاه در سایپا به خبرنگار انصاف نیوز گفته بود پروژه P90 یکی از پروژه‌های این شرکت برای متنوع‌سازی محصولات خود است که در اواخر سال 1402 یا اوایل 1403 به بهره‌برداری می‌رسد. حال مشخص نیست طی چه فرایندی، P90 که همان فیس‌لیفت شده لوگان یا ال90 است، یک‌سال زودتر از برنامه آماده عرضه شده است.

اطلاعات دریافتی حاکی از آن است که وزیر صمت پس از رونمایی از محصولات جدید گروه سایپا و از جمله ال90 ایرانی، محل را ترک کرده و حاضر نشده است به پرسش‌های خبرنگاران پاسخ گوید.

این شیوه رونمایی و حاضر نشدن وزیر در جمع اصحاب رسانه در روزهایی که بحث استیضاح آقای فاطمی‌امین مجددا داغ شده، این شائبه را تقویت کرده است که همه هم و غم وزارتخانه، خلع‌سلاح کردن نمایندگان منتقد و به شکست کشاندن استیضاح است. حال باید دید با رونمایی از محصولات غیرنهایی، وزیر صمت تثبیت می‌شود یا سکان این وزارتخانه به کس دیگری سپرده می‌شود.

انتهای پیام     

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا