خرید تور تابستان

پاسخ دفتر سعید محمد به مصاحبه‌ی یاسر عرب

روابط عمومی دکتر سعید محمد به مصاحبه‌ی یاسر عرب با انصاف نیوز درباره‌ی او پاسخ داد. متن کامل جوابیه‌ی ارسالی به انصاف نیوز در پی می‌آید:

پیامبر صلی الله علیه و آله: قُلِ الحَقَّ و لاتأخُذکَ فِی اللّه ِ لَومَةُ لائمٍ (حق را بگو و در راه خدا از ملامت هیچ ملامت گری نهراس!) کنزالعمّال، ح ۴۳۵۵۵

بعد از گذشت حدود ۲ سال از انتخابات ریاست جمهوری آقای یاسر عرب در گفت و گو با پایگاه خبری انصاف، نظراتی را درباره سعید محمد بیان کرده که خلاف واقع و به دور از انصاف بود لذا طبق قانون مطبوعات و رسانه، خبرگزاری انصاف موظف به درج این توضیحات جهت تنویر افکار عمومی می‌باشد.

به گفته آقای یاسر عرب، او قبل از انتخابات وارد ستاد انتخاباتی سعید محمد شده و به گمانش محمد قرار بود راست و حسینی با فساد مقابله کند. اما به یک دلیل از ستاد سعید محمد خارج شد. یاسر عرب در گفت و گو با انصاف ادعا کرده است از سعید محمد که سودای ریاست جمهوری را در سر داشت درخواست ۵ صفحه برنامه کرده بود و محمد در حالی که عاجز از اعطای برنامه بود، درخواست عرب را رد کرد.

در پاسخ این ادعا لازم به ذکر است؛

اولاً یاسر عرب به هیچ‌وجه در ستاد انتخاباتی دکتر محمد مسئولیتی نداشته و انتخاب اعضا و همکاران ستاد با وسواس خاص و از بین افراد فرهیخته انجام می‌شده است. نکته جالب توجه این است که طبق عرف طبیعتاً باید متقاضی عضویت در ستاد برنامه خود را به کاندیدا ارائه کند و نه کاندیدا برنامه خود را به متقاضی عضویت در ستاد. حال باید از عرب پرسید که ایشان چه جایگاهی داشته یا دارد که از سعید محمد برنامه خواسته بود و محمد موظف به اعطای برنامه به او بود؟!

ثانیاً سعید محمد در بحبوحه انتخابات ۱۴۰۰، علاوه بر تحویل ۴ DVD از برنامه‌هایش به شورای محترم نگهبان، در رسانه‌های رسمی و غیر رسمی به تشریح برنامه‌هایش پرداخته بود که برخی از آنها از جمله طرح مسکن و همچنین استفاده صلح آمیز از انرژی هسته‌ای، مسائل فرهنگی و … مورد توجه مردم و کارشناسان واقع شده بود و موجب محبوبیت او در فاصله زمانی کوتاه گردید.

ثالثاً برنامه‌های سعید محمد به قدری دقیق بود که بعد از اعلام دولت آیت الله رئیسی در رابطه با ساخت ۴ میلیون مسکن، سعید محمد با نحوه تأمین منابع مالی و اجرای این ابر پروژه راهکار عملی پیشنهاد داده بود که متاسفانه دولت به آن عمل نکرد و این ابر پروژه با شکست نسبی مواجه شد.

لذا نداشتن برنامه یک اتهام مضحک به با برنامه‌ترین کاندید انتخابات ۱۴۰۰ می‌باشد.

یاسر عرب در بخشی دیگر می‌گوید: «خب سخن هجوی بود و ارزش تلخند را هم نداشت و نهایتاً چند ماه قبل از شروع فرآیند ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، بنده از ایشان و تیم‌شان بخاطر نداشتن ایده و گفتمان مشخص جدا شدم.»

در پاسخ به این ادعا با صرف نظر از ادبیات زشت و زننده یاسر عرب باید گفت:

اولاً اصلاً شما عضو ستاد نبودید که بخواهید جدا شوید ثانیاً گفتمان فراجناحی سعید محمد از همان ابتدا تبیین شده بود و  ایده‌ها و برنامه‌های این گفتمان هم در دسترس عموم مردم قرار گرفت.

بنا بر اطلاعات واصله، «عرب» در جلسه‌ای در قرارگاه خاتم حضور پیدا کرده ولی موضوع آن درخواست اخذ پروژه ساخت یادمان شهدا در جنوب کشور بود که به هر دلیل محقق نشد و امروز به همین دلیل با بغض و کینه نسبت به سعید محمد بیان می‌کند.

سعید محمد ضمن اینکه در مسلکی فراجناحی پذیرای منتقدین خواهد بود، با سیاسی بازی در جهت خلاف انصاف مخالف است و تذکر این نکته به عرب ضروری است که با بدگویی و بی احترامی نسبت به مردان بزرگ شما بزرگ نمی‌شوید. البته جریانات سیاسی که پشت پرده اینگونه اظهار نظرات نیز نباید از نظر دور نگه داشته شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سلام
    اولا سعید محمد نیروی انقلابی و ولایت مدار ونیروی جهادی هستش
    دوماً سعید محمد یه نابغه یه دانشمند یه جوانی که با علم خودش توانست خیلی از نواقص که در دوار گذشته دولت وجود داشت بر طرف کنه
    سوما آقای عرب .در حد یه دانش آموزی ابتدای نیست که بخواد ادعای روانشناسی نسبت به برنامه دکتر داشته باشه
    و در آخر دکتر سعید محمد یه جوان انقلابی که در هرجای این ایران بزرگ سمت و پستی داشتن هیچ وقت حرف نزدن عملکرد ایشان بیانگر توانایی و جهادگر بودن هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا