خرید تور تابستان

مجری «شیوه»: فصل جدید برنامه از شنبه آغاز می‌شود اما …

عطاءالله بیگدلی، مجری برنامه‌ی «شیوه» شبکه‌ی چهار سیما از آغاز فصل جدید این برنامه از روز شنبه، ۹ اردیبهشت ۴۰۲ خبر داد و گفت: شخصاً طرفدار این هستم که گفت‌وگوهای خیلی جدی دربگیرد اما اینکه تحقق این موضوع چقدر امکان‌پذیر باشد مسئله‌ی دیگری است.

آقای بیگدلی در گفت‌وگو با انصاف نیوز با اشاره به توقف پخش برنامه‌ی «شیوه» از اواسط اسفند سال گذشته گفت: شبکه‌‌ی 4 و سایر شبکه‌های صداوسیما علاوه بر برنامه‌هایی که به شکل روال عادی پخش می‌کنند تعدادی برنامه‌ی مناسبتی دارند که برای ایام عید و ماه مبارک رمضان و… تولید می‌شوند و این برنامه‌ها جایگزین برنامه‌های روال عادی هر شبکه می‌شوند‌. امسال هم «زندگی پس از زندگی» برنامه‌ی مناسبتی شبکه‌ی ۴ برای ماه رمضان بود و به این دلیل «شیوه» چند هفته‌ای پخش نشد.

مجری برنامه‌ی «شیوه» در پاسخ به این سوال که «آیا فصل جدید شیوه مانند قسمت‌های نخست آن چالشی و با حضور چهره‌های متفاوت خواهد بود یا خیر؟»، گفت: این موضوع با وضعیت واقعی میدانی یک نسبتی دارد؛ وقتی در میدان و بیرون بحث‌ها خیلی داغ است خودبه‌خود بحث‌ها در رسانه‌ها هم داغ می شود و وقتی وضعیت آرام شود بحث‌ها هم آرام می‌شود.

او درباره‌ی شنیده‌هایی مبنی بر تاثیر پذیرفتن مدیران صداوسیما از فشارهای بیرونی برای تغییر رویکرد «شیوه» و برنامه‌های مشابه گفت: من خیلی در جریان ریز این مناسبات نیستم، علاقه‌ای هم ندارم که در جریان آن باشم. تا جایی که می‌دانم بیشتر خود مجموعه‌ی شبکه و صداوسیما کار برنامه را پیگیری می‌کردند.

مجری «شیوه» با بیان اینکه «همیشه دوست داشتیم مناظره‌های خیلی پر چالش و با حضور جدی اطراف مختلف و موافق و مخالف برگزار شود»، گفت: شخصاً طرفدار این هستم که گفت‌وگوهای خیلی جدی دربگیرد اما اینکه تحقق این موضوع چقدر امکان‌پذیر باشد مسئله‌ی دیگری است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا