خرید تور تابستان

پخش زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین 10 اردیبهشت 1402

پخش زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین 10 اردیبهشت 1402 را با ما در انصاف ورزشی ببینید؛ دو تیم در هفته 30 بوندسلیگا از ساعت 17:00 در آلیانز آرنا رودررو می‌شوند.

بایرن مونیخ آلمان که پس از اخراج عجیب ناگلزمن فصل بسیار بدی را با توخل پشت سر می‌گذارد، به لطف امتیاز از دست دادن‌های دورتموند و البته اشتباه داوری مهلک در دیدار زنبور‌ها، هنوز سرنوشت قهرمانی در تنها جام باقی مانده فصل یعنی بوندسلیگا را در دست دارد.

بایرن امروز برای بازگشت به صدر از ساعت 17:00 به وقت ایران در آلیانز آرنا میزبان قعرنشین بوندسلیگا هرتابرلین در هفته 30ام است و شما می‌توانید برای تماشای پخش زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین 10 اردیبهشت 1402 در ساعت شروع مسابقه از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده دیدار بایرن مونیخ و هرتابرلین 10 اردیبهشت 1402

پخش زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین 10 اردیبهشت 1402

تیم فوتبال بایرن مونیخ که با تصمیمات عجیب اولی کان و حسن صالح حمیدزیچ و البته پس از اخراج ناگلزمن و حضور توخل بر روی نیمکت اوضاع جالبی ندارد حالا به جای رسیدن به سه‌گانه در آستانه فتح هیچ‌گانه است اما تساوی دورتموند برابر بوخوم که البته با اشتباه مهلک داوری بر ضرر زنبورها بدست آمد حالا دوباره شانس فتح بوندسلیگا را به بایرن و توخل داده است.

بایرن که در 11 فصل پیاپی است قهرمان بوندسلیگا می‌شود با پیروزی برابر هرتای قعرنشین می‌تواند با 62 امتیاز بالاتر از دورتموند 61 امتیازی در صدر قرار بگیرد و در فاصله 4 هفته به پایان برای دوازدهمین قهرمانی پیاپی آماده شود.

بایرن توخل در 5 بازی آخر بوندسلیگایی 2 باخت، 2 برد و 1 مساوی بدست آورده است و هرتابرلین حریف امروز باواریایی‌ها در 5 بازی آخر خود 4 باخت و 1 مساوی بدست آورده تا با 22 امتیاز در رتبه هجدهم و آخر جدول باشد و در فاصله 5 بازی تا انتهای فصل، 6 امتیاز تا منطقه امن جدول فاصله داشته باشد.

نکته جالب در خصوص این بازی آن است که به نوعی دربی تیم‌های علی دایی در بوندسلیگا محسوب می‌شود و برای ایرانی‌ها یادآور روزهای درخشان دایی در آلمان است.

شما مخاطبان عزیز انصاف ورزشی می‌توانید پخش زنده دیدار بایرن مونیخ و هرتا برلین 10 اردیبهشت 1402 را از ساعت 17:00 و با استفاده از لینکی که با همکاری «آپارات اسپرت» در ابتدای مطلب در اختیار شما قرار داده شد، تماشا کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا