خرید تور تابستان

پخش زنده پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402

پخش زنده پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402 را در انصاف ورزشی ببینید؛ یاران مهدی طارمی امشب در هفته 30 لیگ پرتغال از ساعت 20:30 در دراگائو به میدان می‌روند.

پورتو پرتغال که مهدی طارمی مهاجم ایرانی را در اختیار دارد، فصل نسبتا خوبی را پشت سر گذاشته است هرچند که برای تکرار قهرمانی کار بسیار سختی را در پیش دارد اما برای حفظ امیدهایش امشب از ساعت 20:30 و در ورزشگاه خانگی در هفته سی ام میزبان بوآویشتا خواهد بود.

برای تماشای پخش زنده پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402 در ساعت شروع مسابقه یعنی 20:30 به وقت ایران از لینک زیر استفاده نمایید:

پخش زنده دیدار پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402

پخش زنده پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402

پورتو پرتغال در این فصل تا بدین جا قهرمانی جام اتحادیه را بدست آورده و در آستانه صعود به فینال جام حذفی نیز قرار دارد اما در لیگ عملکرد بنفیکا خصوصا در ابتدا و میانه فصل باعث شده تا تکرار قهرمانی برای یاران طارمی کمی سخت به نظر برسد.

پورتو در حال حاضر با 70 امتیاز از 29 بازی در رتبه سوم است و بنفیکا با 77 امتیاز از 30 بازی و براگا با 71 امتیاز از 30 بازی اول و دوم هستند و بدین ترتیب پورتو برای ماندن در کورس قهرمانی راهی برای برتری برابر بوآویشتا در دیدار امشب ندارد.

پورتو در 5 بازی اخیر خود موفق به برتری در 4 دیدار و البته گرفتن 1 تساوی شده است درحالی که بوآیشتا حریف امشب پورتو در لیگ با 37 امتیاز دوازدهم است و در 5 دیدار آخر خود 2 برد، 2 باخت و 1 مساوی بدست آورده است.

باید دید شاگردان کونسیسائو و البته طارمی و یارانش موفق به پیروزی در دیدار امشب خواهند شد و یا خیال بنفیکا از قهرمانی لیگ راحت خواهد شد.

اما شما مخاطبان عزیز انصاف ورزشی می‌توانید پخش زنده پورتو و بوآویشتا 10 اردیبهشت 1402 را از ساعت 20:30 و با استفاده از لینکی که با همکاری «آپارات اسپرت» در ابتدای مطلب در اختیار شما قرار داده شد، تماشا کنید.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا