خرید تور تابستان

مدیر سابق روزنامه‌ی شهرداری: حجاریان از کاهش تورم نگران شده!

مدیر اصولگرای سابق روزنامه‌ی شهرداری تهران در واکنش به مصاحبه‌ی اخیر سعید حجاریان مدعی شده «در حالی که تورم کاهش محسوسی می‌یابد (عبدی هم اینجا نوشته) این جماعت نگرانند با حل مسائل معیشتی مردم، بازار مدل سازی برای جایگزینی ج.ا کساد شود.

این در حالی است که در ماه‌های اخیر میزان تورم رکورد تاریخی را زده است ولی گنجی مدعی کاهش محسوس آن شده است.

عبدالله گنجی در صفحه‌ی شخصی خود نوشته است:

«مصاحبه امروز حجاریان با روزنامه اعتماد را باید شروع بازی برای به هم ریختن نقشه بخش مشارکت جوی جریان اصلاحات در انتخابات امسال توسط بخش تحریم طلب دانست.

بخش جمهوری-دمکراسی خواه اصلاحات همچنان خود را محور و پدرسالار می داند وضربات زیادی تاکنون به اصلاحات وارد کرده است و ظاهرا این روند دوباره در حال عود کردن است.

قبلا می گفت در سال88 تدلیس اتفاق افتاد نه تقلب.حال با اشاره به دادگاه رضا خاتمی،تقلب را تایید کرده.توهین به رئیس جمهور مستقر و درخواست استعفای او عجیب است.اصلاح طلبان مشارکت جو را”اصلاح طلبان در اغماء”یا سرسپرده میداند و مثل همیشه مدلهای جایگزین ج.ا را با تبیین نظرات و گزارههای اندیشمندان غربی تکرار میکند و حتی از بکار گیری دقیق انگلیسی عبارات هم ابایی ندارد.

در بخشی می گوید”حالا ممکن است برخی اصلاح طلبان مواضع شاذ داشته باشند” بعید است از درون و برون اصلاحات،کسی شاذتر از مواضع ایشان و دو،سه نفر همتراز ایشان سراغ داشته باشد. بی شرمانه می گوید”ج.ا اسلام شاذی را نمایندگی می کند” و….خجالت هم نمی کشد.در مقابل نظری از امام خود را معتقد به نظر هابز معرفی می کند…مثل 25 سال گذشته هر روز با ادبیاتی متفاوت و بعضا مشابه، کار جمهوری اسلامی را تمام شده می داند؟

از جهت زمان نیز این مصاحبه عجیب است. در حالی که دولت مشکلات با همسایگان را حل و با غرب به صورت جدی و گسترده در حال مذاکره و طومار نقاق را در هم پیچید و تورم کاهش محسوسی می یابد (عبدی هم اینجا نوشته) این جماعت نگرانند با حل مسائل معیشتی مردم، بازار مدل سازی برای جایگزینی ج.ا کساد شود.»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. سلام،
    آقای عبداله گنجی ! کلمه ( شاذ ) که فحش نیست! چیزی که زیاد در دسترس نیست یا کمیاب است را میگویند شاذ. برای شما معنی این کلمه سوء فهم ایجاد کرده .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا