خرید تور تابستان

هشدار رییس حفاظت اطلاعات سپاه درباره‌ی «نفوذ فردی و جریانی»

رییس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران با هشدار نسبت به «نفوذ فردی و جریانی» گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی دشمنان معتقدند سپاه و بسیج مردمی مانع اصلی نقشه‌های آنان در داخل و خارج است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، سردار خادمی در گردهمایی جهاد تبیین سپاه فجر فارس با بیان اینکه فارس سابقه‌ای درخشان و سربلند در دوران دفاع مقدس دارد، اظهارداشت: رزمندگان این استان در دوران پرافتخار دفاع مقدس همواره پیشرو و با ثبات قدم بوده و همه می‌دانند ظرفیت و توان این استان بیش از آن چیزی است که بر سر زبان هاست و شناخته شده است.

وی با تشریح تاکتیک‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی در جنگ ترکیبی و تاکید بر حفظ و ارتقای سطح هوشیاری نیروهای مسلح، گفت: سپاه یک نهاد رسالت محور است که با الگوگیری از حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در مقابله با هرگونه تهدیدی که متوجه انقلاب اسلامی باشد مسئولیت دارد.

سردار خادمی با بیان اینکه باید طرح‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی را درک کرده و بشناسیم، گفت: روحیه ایثار، شهادت طلبی و پایداری سپاه، دشمنان را مجبور کرده در اصول کلاسیک نظامی تجدید نظر کنند.

رئیس سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران افزود: ایمان‌ یک اصل برتری ساز برای سپاه است و امروز با تکنولوژی محور شدن این نهاد مانند توانمندی موشکی، تمام حواس دشمنان معطوف سپاه شده است.

خادمی با تشریح جنبه‌های مختلف جنگ ترکیبی و استفاده دشمنان از هوش مصنوعی برای جعل روایت‌ها و حقیقت، گفت: داده‌های اطلاعاتی که توسط سرویس‌های دشمن و از طریق شبکه‌ها و دستگاه‌هایی که مورد استفاده مردم هستند جمع آوری می‌شوند در راستای طرح‌های آشوب و بی اعتمادسازی به نظام و رسانه های داخلی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

وی خاطرنشان کرد: دستگاه‌های اطلاعاتی دشمنان معتقدند سپاه و بسیج مردمی مانع اصلی نقشه های آنان در داخل و خارج است.

سردار خادمی با تجلیل از شاخصه بصیرت و صبوری نیروهای مسلح در مواجهه با طرح‌های نوین دشمنان انقلاب اسلامی، گفت: امروز دشمنان انقلاب اسلامی و در رأس آنان آمریکا علیه انقلاب اسلامی متحد شده‌اند و حضور نیروهای آمریکایی در سراسر جهان دچار چالش جدی شده است.

وی با بیان اینکه برای دفاع از انقلاب اسلامی از همه چیز خود خواهیم گذشت، خاطرنشان کرد: مقوله جهاد تبیین را بیش از پیش مورد توجه قرار دهیم و نسبت به نفوذ جریانی و فردی هوشیار باشیم.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا