خرید تور تابستان

امباپه از تور پیش فصل پی اس جی خط خورد ؛ امباپه _ رئال مادرید نزدیک‌تر از همیشه

کیلیان امباپه از تور پیش فصل پی اس جی خط خورد تا حالا احتمال خروج این بازیکن از پاری سن ژرمن و پیوستنش به رئال مادرید در همین تابستان بیشتر از همیشه باشد.

به گزارش انصاف ورزشی، کیلیان امباپه مهاجم 25 ساله فرانسوی که در همین سن سابقه قهرمانی در جام جهانی حضور در دو فینال جام جهانی و گلزنی و هتریک در آن را دارد، حالا پس از 6 سال حضور در پی اس جی در آستانه خروج از این باشگاه قرار دارد.

امباپه که در کودکی شیفته کریستیانو رونالدو بود همواره آرزوی خود را حضور در رئال مادرید عنوان می‌کرد اما تابستان گذشته در شرایطی که همه چیز آماده حضور وی در پایتخت اسپانیا بود به پیشنهاد مالی وحشتناک مالکان قطری پی اس جی بله گفت تا در کنار مسی و نیمار قهرمان اروپا شود اما پروژه پاریس با این سه نفر به شکست مطلق منجر شد و مسی نیز به آمریکا رفت تا امباپه قید فعالسازی بند تمدید خود تا سال 2025 را بزند.

در چنین شرایطی مهاجم فرانسوی خواهان آن است که تا پایان قرارداد خود یعنی سال 2024 در پاریس بماند تا از منافع مالی قرارداد خود بهره‌مند شده و سپس به صورت رایگان جدا شود اما باشگاه پاریسی معتقد است که وی یا باید تمدید کند یا در همین تابستان فروخته شود.

همین موضوع و کشمکش بین بازیکن و باشگاه سبب شد تا ساعاتی پیش باشگاه فرانسوی رسما از کنار گذاشته شدن امباپه از لیست تور پیش فصل پی اس جی در ژاپن خبر دهد و رسانه‌ها از احتمالا پیوستن امباپه به رئال در همین تابستان خبر دهند.

در این میان اما برخی معتقدند تمام این جنجال‌ها استراتژی رئال و امباپه برای راضی کردن باشگاه پاری سن ژرمن به فروش امباپه در همین تابستان بوده است.

به هر روی امباپه از تور پیش فصل پی اس جی خط خورد و حالا باید دید آیا در روزهای آینده لاکپشت جهان فوتبال لباس سفید به تن خواهد کرد یا خیر.

امباپه از تور پیش فصل پی اس جی خط خورد ؛ امباپه _ رئال مادرید نزدیک‌تر از همیشه
امباپه از تور پیش فصل پی اس جی خط خورد ؛ امباپه _ رئال مادرید نزدیک‌تر از همیشه

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا