خرید تور تابستان

امیرحسین حسین زاده به تراکتور پیوست ؛ به نام استقلال به کام دیگر تیم‌ها!

با عقد قراردادی رسمی امیرحسین حسین زاده به تراکتور پیوست تا بازیکن مدنظر استقلال که سابقه بازی در این تیم را نیز دارد سر از تبریز درآورد.

به گزارش انصاف ورزشی، امیرحسین حسین زاده که از مدت‌ها پیش زمزمه بازگشتش به استقلال شنیده می‌شد با قراردادی رسمی به باشگاه تراکتور تبریز پیوست تا استقلال در روزهای اسفناکش شکستی دیگر را در نقل و انتقالات تجربه کند.

حسین زاده 23 ساله پس از درخشش در سایپا تهران با تصمیم فرهاد مجیدی به عنوان جانشین مهدی قایدی به استقلال پیوست و در قهرمانی بدون باخت و تاریخی این تیم نقشی پررنگ ایفا کرد اما در پایان فصل با سودای حضور در فوتبال اروپا راهی شارلروا بلژیک شد و مهدی قایدی به صورت قرضی به استقلال بازگشت.

اما پس از پایان فصل باشگاه شباب الاهلی اعلام کرد که بر سر مهدی قایدی با استقلال مذاکره نمی‌کند و دست آخر نیز قایدی به صورت قرضی به باشگاه الاتحاد کلبا که هدایت آن بر عهده فرهاد مجیدی است پیوست.

در چنین شرایطی نام حسین زاده دوباره به عنوان جانشین قایدی مطرح شد اما مدیران باشگاه استقلال در گرفتن رضایتنامه حسین زاده ناکام بودند تا زنوزی مالک متمول تراکتور دست بکار شود و با پرداخت 700 تا 800 هزار یورو رضایتنامه او را اخذ کند و لباس سرخ تراکتور را به تن حسین زاده بنشیند.

تراکتور تا بحال عملکرد درخشانی در فصل نقل و انتقالات داشته و برای خمس سرمربی اسپانیایی خود به جز حسین زاده، شجاع خلیل‌زاده، عارف آقاسی، مهدی شیری، سعید آقایی، علی شجاعی، مهدی حسینی، سیامک نعمتی، آلوارو خیمنس و عارف رستمی را نیز به خدمت گرفته است و در آستانه توافق با محمد نادری که هر کاری برای بازگشت به استقلال انجام داد نیز هستند.

بدین ترتیب امیرحسین حسین زاده به تراکتور پیوست تا روزگار خوش تراکتور در نقل و انتقالات ادامه داشته باشد و اوضاع اسفناک استقلال نیز اسفناک‌تر از گذشته شود.

امیرحسین حسین زاده به تراکتور پیوست ؛ به نام استقلال به کام دیگر تیم‌ها!
امیرحسین حسین زاده به تراکتور پیوست ؛ به نام استقلال به کام دیگر تیم‌ها!

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا