خرید تور تابستان

هشدار رئیس پدافند غیرعامل درباره‌ی دو قطبی شدن جامعه پیرامون حجاب و بی حجابی

سردار غلامرضا جلالی، رئیس پدافند غیرعامل گفت: دوقطبی‌سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی حجابی یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد و مساله بدحجابی باید با تدبیر و یک سیاست جامع به پیش رود و نباید به دوقطبی و درگیری‌های مصنوعی تن دهیم چرا که هویت دینی ویژگی اصلی جامعه ایرانی است و هیچ کسی نمی‌تواند این هویت را از بین ببرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در یاداوره ۱۶۱ شهید پایگاه شهید رجایی شهر کاشان با گرامی‌داشت یاد و خاطره همه شهدای دفاع مقدس از سرداران تا گمنامان به‌ویژه شهدای شهر کاشان، این شهر را دارالمومنین و دارالعباده عنوان کرد و اظهار داشت: شهر کاشان ملجا بسیاری از عالمان و اندیشمندان دینی بوده‌ است که پیام‌رسان‌ و حافظ مکتب تشیع بوده‌اند. جهاد تبیین مهمترین راهبرد دفاعی در برابر جنگ ترکیبی دشمن است.

وی در این مراسم با بیان اینکه در شرایط جنگ ترکیبی جهاد تبیین مهمترین راهبرد و الگوی دفاعی است، گفت: شهید بهترین مصداق از جهاد تبیین است چرا که شهادت خط فاصل حق و باطل را مشخص می‌کند و شهدا امروز مهمترین مولفه قدرت نرم ایران اسلامی هستند.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه فرهنگ شهادت زنده و پویا است و دشمن را همچون ۸ سال دفاع مقدس به عقب می‌راند، افزود: فرهنگ دفاع مقدس استمرار فرهنگ عاشورایی در عصر ماست و این روح مکتب حسینی است که فرهنگ دفاع مقدس را زنده نگاه داشته است.

از شهید مهم‌تر هدف شهید است، اهداف شهدا را فراموش نکنیم

سردار جلالی با بیان اینکه مهمترین هدف شهدا حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است، گفت: امروز نیز وظیفه همه ماست که این مسیر و هدف شهدا را دنبال کنیم و نگذاریم مولفه‌های قدرت ملی کشور تضعیف شود.

وی با بیان اینکه حفظ ارزش‌های دینی در وصیت‌نامه اکثر شهدا مورد تاکید بوده است، گفت: امروز نیز پاسداشت هویت دینی جامعه به ویژه ارزش‌هایی همچون عفاف و حجاب وظیفه‌ای است که روی دوش علاقه‌مندان به شهدا قرار دارد. اغتشاشات سال ۱۴۰۱ صف‌آرایی جدی دشمنان ملت ایران بود.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اغتشاشات سال گذشته نیز اشاره کرد و گفت: ساده‌اندیشی است اگر اتفاقات سال گذشته را یک مساله داخلی بدانیم بلکه این اغتشاشات با برنامه‌ریزی گسترده از سمت دشمنان و معاندین جمهوری اسلامی و پادویی جبهه نفاق راه‌اندازی شد تا جمهوری اسلامی را درگیر یک جنگ تمام‌عیار داخلی کنند اما با بصیرت ملت انقلابی و ولایت‌مدار ایران اسلامی این توطئه خطرناک خنثی شد.

دروغ‌گویی شنیع امپراتوری رسانه‌ای غرب در جریان اغتشاشات

وی با بیان اینکه در اغتشاشات سال گذشته تمام ظرفیت‌های رسانه‌ای امپراتوری دروغ علیه ملت ایران بسیج شد، گفت: دشمن در این جنگ جهانی رسانه‌ای از تکنیک‌های جدید برای متهم‌سازی حاکمیت استفاده می‌کرد و از گفتن هیچ دروغی ابا نداشتند. حقانیت و مظلومیت شهدا غبار فتنه را از بین برد.

سردار جلالی با تاکید بر اینکه یکی از اصلی‌ترین مولفه‌های جنگ ترکیبی استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ها به ویژه شبکه‌های اجتماعی خارج‌پایه است، گفت: تنها حقانیت و مظلومیت شهدای مدافع مردم و امنیت بود که توانست در آن فضای غبارآلود حق و باطل را از هم تمیز دهد و محاسبات دشمن و توطئه رسانه‌ای آنها را برهم بریزد و اساسا این فرهنگ شهادت و خون شهیدان بود که به ملت بیداری بخشید و آتش فتنه در ۲۲ بهمن سال گذشته خاموش شد.

دشمن در شناخت صحیح هویت ملت ایران ناکام است

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با تاکید بر اینکه دشمن در محاسبات خود در خصوص ملت ایران دچار اشتباه راهبردی شده بود، گفت: هویت دینی مهمترین شاکله جامعه ایرانی است که دشمن یا نمی‌تواند و یا نمی‌خواهد این شاخصه را برای ملت ایران بپذیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه شکست برنامه‌های دشمن در سال ۱۴۰۱ سبب شد تا آنها نسبت به توانمندی و ثبات کشور آگاه شوند، گفت: از همین رو دیدیم که برخی از کشورها که تا دیروز سرنوشت خود را به آمریکا پیوند زده بودند به تدریج سعی کردند با قدرت جمهوری اسلامی ایران کنار بیایند و این قدرت را به رسمیت بشناسند و از دشمنان و مطرودین ملت ایران دوری گزینند.

دوقطبی‌سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی حجابی یکی از مهمترین برنامه‌های دشمن است

سردار جلالی با تاکید بر اینکه دشمن به دنبال تنفس مصنوعی برای احیای فتنه ۱۴۰۱ است، گفت: دوقطبی‌سازی در جامعه درخصوص حجاب و بی‌حجابی یکی از مهمترین برنامه‌هایی است که دشمن سعی دارد روی آن مانور دهد و مساله بدحجابی باید با تدبیر و یک سیاست جامع به پیش رود و نباید به دوقطبی و درگیری‌های مصنوعی تن دهیم چرا که هویت دینی ویژگی اصلی جامعه ایرانی است و هیچ کسی نمی‌تواند این هویت را از بین ببرد.

وی اظهار داشت: دشمن برای احیای فتنه به دنبال سوء استفاده از کوچک‌ترین اشتباه ماست و در همه زمینه‌ها باید رفتار و کنش علاقه‌مندان به جبهه انقلاب توام با عقلانیت دینی و تدبیر باشد، به تعبیر دقیق‌تر نه جلوتر از رهبری عزیز و نه عقبتر بلکه دقیقا مبتنی بر خط مشی ایشان گام برداریم.

قهر با صندوق انتخابات به معنای تضعیف پایه‌های قدرت ملی است

سردار جلالی با اشاره به اینکه امسال سال انتخابات است و دشمن از همین الان به دنبال تضعیف سرمایه اجتماعی نظام و کم‌فروغ بودن این انتخابات است، گفت: همه ما می‌دانیم که در سال‌های گذشته به دلیل تبعات ناشی از تعطیلی اقتصاد در دهه ۹۰ و جنگ اقتصادی دشمن فشار معیشتی روی دوش مردم بوده است اما علاقه‌مندان به انقلاب اسلامی به خوبی می‌دانند که قهر با صندوق انتخابات به معنای تضعیف پایه‌های قدرت ملی است.

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه دولت سیزدهم توانسته است در بخش‌های مهمی از جمله کاهش نرخ رشد تورم، مهار نقدینگی، افزایش فروش نفت، عضویت در سازمان‌های چندجانبه جهانی و بازگرداندن منابع مالی که در دوران برجام بلوکه شده موفق باشد، افزود: امیدواریم مسئولان با همت و حمیت بتوانند اثرات شوم جنگ اقتصادی دشمن را بیش از گذشته خنثی و مهار کنند و تدابیر رهبری عزیز را در این عرصه اجرایی کنند.

وی با اشاره به اینکه دشمن ایمان و امید مردم را نشانه گرفته است گفت: در این عرصه به فرموده مقام معظم رهبری ما حق نداریم ناامید و خسته شویم و باید در مسیر رسیدن به قله با اراده و معقتد به نصرت الهی به پیش رویم و بدانیم که یاس‌افرینی یک گناه کبیره است.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. باید ولش کن حرفی نمی زنم دیگه ….اون موقع که ما التماس می کردیم پدر من این گشت را بردار این گشت را بردار فقط گشت را چرا نکردی که کشور و جامعه را به اینجا برسانی چقدر گفتیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا