خرید تور تابستان

خطر کسر امتیاز در نزدیکی پرسپولیس ؛ کارگروه ناظر بر قراردادها تخلف سرخ‌ها را محرز دانست

کارگروه ناظر بر قراردادهای فوتبال ایران پرسپولیس را به تخطی از قوانین محکوم کرد تا پس از کسر امتیاز از سپاهان، خطر کسر امتیاز در نزدیکی پرسپولیس باشد.

به گزارش انصاف ورزشی، از زمان مشخص شدن مقررات سفت و سخت پیرامون هزینه باشگاه‌ها در فصل جاری لیگ برتر فوتبال ایران و قوانین مربوط به بستن قرارداد با بازیکن‌ها، پر واضح بود که موارد زیادی از عدم رعایت این قوانین در این فصل وجود خواهد داشت.

اما زمانی که 4 باشگاه تراکتور، استقلال، پرسپولیس و پیکان در این خصوص از باشگاه سپاهان شکایت کردند این موضوع وارد فاز جدیدی شد و در دقایقی پایانی شب گذشته کمیته انضباطی رای به کسر 4 امتیاز از سپاهان داد.

حالا پس از کسر 4 امتیاز از سپاهان و پس از بیانیه‌ی تند این باشگاه در خصوص وجود تبعیض و عدم عدالت در این رای، کارگروه ناظر بر قراردادها باشگاه پرسپولیس را نیز به تخطی از قوانین محکوم کرده و اعلام کرد که پرونده مدافع عنوان قهرمانی به کمیته انضباطی ارجاع شده تا حطر کسر امتیاز در نزدیکی پرسپولیس باشد.

سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در این خصوص نوشت:

«کارگروه ناظر بر قراردادها از ساعت 10 صبح امروز در سازمان لیگ فوتبال نسبت به راستی آزمایی و بررسی قراردادهای بازیکنان و کادرفنی پرسپولیس  تشکیل جلسه داد.

با توجه به تخطی این باشگاه از دستور العمل ناظر بر قراردادها موارد تخطی صورتجلسه و طی نامه ای رسمی جهت رسیدگی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ارجاع گردید.»

گفتنی است بحث رعایت سقف قرارداد و قوانین سفت سخت این فصل لیگ برتر ایران یکی از موارد جدی اختلاف علی خطیر مدیرعامل و جواد نکونام سرمربی استقلال است و اگر پرسپولیس نیز در این پرونده با کسر امتیاز مواجه شود شاید علی خطیر یکی از برندگان بزرگ این ماجرا باشد.

خطر کسر امتیاز در نزدیکی پرسپولیس ؛ کارگروه ناظر بر قراردادها تخلف سرخ‌ها را محرز دانست
خطر کسر امتیاز در نزدیکی پرسپولیس ؛ کارگروه ناظر بر قراردادها تخلف سرخ‌ها را محرز دانست

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا