خرید تور تابستان

رئیسی: به زودی خبرهای خوبی خواهیم داشت

رئیس دولت سیزدهم با اشاره به سخنان اخیر رهبری درباره‌ی وضعیت سیستان و بلوچستان گفت: وزرای مختلف منویات مقام معظم رهبری و تحقق آنچه در دیدار اخیر بیان کردند، را در دستور کار جدی قرار داده‌اند و ان شاءالله به زودی خبرهای خوبی برای مردم سیستان و بلوچستان خواهیم داشت.

به گزارش تسنیم، سیدابراهیم رئیسی در گفتگویی تلویزیونی درباره دیدار اخیر مردم استان سیستان و بلوچستان با رهبر معظم انقلاب و برنامه دولت برای محرومیت زدایی از این استان، گفت: دادن اختیارات ویژه به استاندار و اعتبارات ویژه به استان از جمله طرح آبرسانی و پیگیری مجدانه حقآبه و نشست با شورای راهبردی استان متشکل از مسئولان مختلف را انجام دادیم؛ من چند ساعت با مسئولان استان جلسه داشتم و معاون اول نیز این کار را دنبال می‌کند.

وی افزود: وزرای مختلف منویات مقام معظم رهبری و تحقق آنچه در دیدار اخیر اشاره کردند، را در دستور کار جدی قرار داده‌اند و ان شاءالله به زودی خبرهای خوبی برای مردم سیستان و بلوچستان خواهیم داشت. امیدواریم دولت بتواند در این رابطه کارنامه درخشانی به رهبر معظم انقلاب و مردم ارائه کند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. آقای رئیسی آنچه مهم است صرف دادن اختیارات به استانداری نیست بلکه مشارکت دادن روسای ریش سفید وشوراها و روحانیون مستقل این استان محروم است هر توسعه و مشروعیت برگرفته از مردم است نه گذاشتن نیروهای غیر بومی که آگاهی به فرهنگ مردم نداشته و پایگاه اجتماعی ندارند زمانی خود فرماندهان سپاه سعی داشتند با ارتباط با مردمان بومی و ریش سفیدان محلی جایگاه نظام پررنگ تر کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا