خرید تور تابستان

فارس: طرح ترور پدر مهسا امینی خنثی شد / تسنیم: طرح ترور پدر مهسا امینی کذب است

در حالی که خبرگزاری اصولگرای فارس به نقل از معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان از خنثی شدن طرح ترور پدر مهسا امینی خبر داده است، خبرگزاری تسنیم از قول همین مقام طرح ترور امجد امینی را تکذیب کرد.

خبرگزاری فارس نوشت:

«مهدی رمضانی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اظهار داشت: طرح ترور پدر مهسا امینی که توسط یکی از گروهک‌های تروریستی کُردی در مسیر آرامستان سقز طراحی ‌شده بود، قبل از اقدام توسط نیروهای امنیتی خنثی شد.

به گفته وی، در این ارتباط چند نفر از نیروهای تروریست به دام افتادند.

سردار امان‌اله گشتاسبی فرمانده سپاه کردستان هم پیشتر گفت: طی اشراف اطلاعاتی در 24 ساعت گذشته پاسداران گمنام امام زمان عج در سازمان اطلاعات سپاه بیت المقدس کردستان تعداد 14 نفر از هسته‌های تشکیلاتی گروهک‌های تروریستی تجزیه‌طلب در شهرستان‌های سنندج، دیواندره، بانه و مریوان زیر ضربه اطلاعاتی قرار گرفته و دستگیر شدند»


خبرگزاری تسنیم نوشت:

«معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن یک نفر در سقز بر اثر تیراندازی مأموران را تکذیب کرد.

مهدی رمضانی در سقز اخبار و ادعای رسانه‌های معاند مبنی بر کشته شدن فردی با هویت فردین جعفری را تکذیب کرد و اظهار داشت: این خبر بی‌اساس و کذب محض است.

وی با بیان اینکه رسانه‌های معاند مدام دنبال دروغ‌پردازی، شایعه‌سازی و انتشار خبر کذب هستند، گفت: هیچ فردی بر اثر تیراندازی در سقز کشته نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان تصریح کرد: وضعیت شهر سقز کاملاً آرام بوده و هیچ‌گونه تجمع یا اعتراضی در این شهر برگزار نشده است.

وی افزود: با تلاش‌های شبانه‌روزی نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی، سپاه، بسیج و گروه‌های مختلف مردمی، خوشبختانه در سراسر استان کردستان امنیت برقرار بوده و هیچ گونه مشکلی نداریم.

رمضانی طرح ترور پدر مهسا امینی را نیز تکذیب و تأکید کرد: مردم نباید به شایعات اخبار بی‌پایه و اساسی که در رسانه‌های معاند و فضای مجازی منتشر می‌شود، توجه داشته باشند»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا