تاریخ سازی مسیح علینژاد درباره‌ی خود!

«حسین درخشان»، فعال فضای مجازی، ادعای «مسیح علینژاد» – ادمین صفحه ی فیسبوکی به نام آزادی یواشکی – که چند روز پیش گفته «من به دلیل مبارزه با حجاب اجباری در سال ۷۵ بازداشت بوده ام» را با ادعای متناقض دیگری در همین باره مقایسه کرد.

به گزارش انصاف نیوز، حسین درخشان در این باره ضمن انتشار تصویری از ادعای اخیر علینژاد با ادعای سابق او، در توییتر نوشت: «یهو با صدای بلند در تگزاس کشف کرده که ۱۳ روز بازداشتش در سال ۷۵ به خاطر پخش جزوه علیه حجاب اجباری بوده. قبلا می گفت بخاطر شعارنویسی علیه رهبر. ۱۳ روز کلا در زندگیش زندان رفته اینجوری کینه‌ای و کاسب شده. شانس آوردیم ۱۳ ماه نبوده… البته روایتی هم هست که میگه مدت بازداشتش حتی کمتر از یک دهم این ۱۳ روز بوده».

3435«محمدرضا»، از کاربران فیسبوک نیز در همین باره نوشته است: «ملت بدانید خانمی به نام مسیح علی نژاد که همین دیروز رسوایی تازه‌اش در مقاله مشترک نوشتن با یک حامی شناخته شده‌ی اسلام ستیز ترامپ رو شده، همین خانم باز همین دیروز رفته است در همایشی به دروغ مدعی شده است که در سال ۷۵ شمسی به جرم مبارزه با حجاب اجباری در ایران بازداشت شده. ملت بدانید ایشان در سال ۷۵ نه به دلیل تبلیغ علیه حجاب اجباری بلکه به دلیل پخش شبنامه‌های هخاهای لس آنجلسی آن زمان توسط همراهش ۱۳ روز در خانه منتظر ماند تا همراه سابقش از بازداشتگاه آزاد شود. ملت این بشر یک فنومن ست، ملت عجب وضعیتی ست خداییش».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. “بى انصاف ” نيوز برازنده تره براتون !!! خجالت هم كه كالاى كميابى شده اينروزها براى امثال شما با اين نوع خبر پراكنيهاتون !

  2. گویااگرواقعاصداقت برمبنای صداقت واقعی وصادقانهست؟بایدانتشارپاسخ خانم مسیح نژادبه انتقادهاازمطلب یادداشت فیسبوکی اش هم مشکلی خاصی نباشذ

  3. انصاف اشکالی دارد؟اینم مثل خیلی های دیگر . این که سهل است بالاتر از این انهایی اشخاصیند که تا خرداد ۶۸ خبری از اقدامات انقلابی وعلمی شان نبود یکدفعه بعد از فوت امام سوابق انقلابی شان از پستو بیرون امد .ضمنا تقلیل سوابق اشخاص علیرغم موضع فعلی شان مانند این شخص عمل مطلوبی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن