خرید تور تابستان

«یک درصد از دانشگاهیان به غذا معترض بوده‌اند»

مسعود گنجی، رئیس صندوق رفاه دانشجویان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری فارس در رابطه با امنیت غذایی دانشگاه‌ها، گفت: اداره غذاخوری‌های دانشگاه‌ها با مسؤولان دانشگاه است و صندوق رفاه تنها وظیفه نظارت را برعهده دارد، براساس نظارت‌هایی که ما در سال گذشته انجام دادیم، کمترین اعتراض را در بخش غذایی دانشگاه‌ها داشته‌ایم.

یک درصد از دانشگاهیان به غذا اعتراض داشتند

وی افزود: آمار اعتراض در دانشگاه‌ها بسیار کم بوده است به طوریکه شاید یک درصد از دانشگاهیان معترض به غذا بوده‌اند، این آمار در بخش غذایی دانشگاه‌ها نشان می‌دهد که مشکل خاصی در بخش غذا و امنیت غذایی وجود ندارد و غذای دانشگاه‌ها از نظر کالری، پروتئین و مواد غذایی مورد نیاز دانشجویان مناسب است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با تائید غذای دانشگاه‌ها گفت: اگر غذای دانشجویی را بخواهید برای تعداد ۱۲ هزار نفر درست کنید و انتظار داشته باشید که تمامی ۱۲ هزار نفر دو تا سه غذا را دوست داشته باشند و بپسندند کار مشکلی است و امکان ندارد این اتفاق رخ دهد.اگر ما بخواهیم تمامی آن ۱۲ هزار نفر دانشجو را راضی نگه داریم باید ۱۲ هزار غذا با میل هر کدام از دانشجویان درست کنیم که این امکان پذیر نیست.

گنجی در پایان خاطر نشان کرد: از نظر قیمت غذایی سعی کردیم که کمترین هزینه را از دانشجو بگیریم و به دانشگاه اعلام کردیم که با کیفیت ترین غذاها را در اختیار دانشجویان قرار دهند.

پایان پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا