خرید تور تابستان

بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل

بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل برای دوستداران و علاقمندان به بازی‌های موبایلی اکشن و هیجان انگیز اهمیت بسیار زیادی دارد. چرا که طی این تغییرات و آپدیت‌ها ویژگی‌ها و حالت‌های قابل توجه و جدیدی به این بازی محبوب و پرطرفدار اضافه می‌شود تا آن را از قبل هم مهیج‌تر سازد. با این بروز رسانی‌ها و آپدیت‌ها فاکتورها و حالات موضوعی جدید و جالب به برنامه افزوده شده و حالت کلاسیک آن بهبود پیدا کرده است. در این مقاله به بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل خواهیم پرداخت و ویژگی‌های جدید این برنامه را مرور خواهیم کرد.

اما پیش از ورود به بحث اصلی لازم است با این بازی آشنایی بیشتری حاصل کنید. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل هستید با ما همراه باشید.

بازی پابجی موبایل

پابجی موبایل را می‌توان یکی از مهیج‌ترین و جذاب‌ترین بازی‌ها به شمار آورد که محبوبیت بسیار زیادی در سراسر نقاط جهان دارد. این بازی یک بازی آنلاین بوده و در سبک بقا طراحی و تولید شده است. پابجی موبایل را یک کمپانی چینی طراحی کرده و آن را با ویژگی‌های خاص برای PUBG UC Satın Alma روانه بازار نموده است.

تاکنون بیش از ۱۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان این بازی را نصب و دانلود نموده و آپدیت‌ها و به روز رسانی‌های آن را دریافت می‌نمایند. به همین دلیل تمامی این افراد به دنبال بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل هستند تا از حالات این بازی هیجان انگیز و سرگرم کننده و بازیکنان دیگر آن عقب نمانند.

پس از نصب این بازی و در شروع آن با ۱۰۰ کاربر مواجه خواهید شد که همگی آنلاین بوده و در یک هواپیمای جنگنده واقع شده‌اند و به سمت یک جزیره حرکت می‌کنند. به محض رسیدن به جزیره باید هر کدام از بازیکنان از چترهای نجات استفاده کرده و به محل مناسب پرش کنند. به محض رسیدن به زمین نیز باید به دنبال سلاح بگردند. سلاح‌هایی که در مقابله و مبارزه با دشمنان حتماً به کارشان خواهند آمد. وقتی توانستند دشمنان خود را شکست دهند امکان استفاده از سلاح‌ها و مهمات آن‌ها را خواهند داشت. از سوی دیگر در طول بازی هواپیماهایی هم وجود دارند که برخی از سلاح‌ها و مهمات را به شما انتقال خواهند داد.

بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل

حالت موضوعی جدید و پیشرفته  Zombies Edge

یکی از مهمترین مواردی که باید در بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل به آن توجه داشته باشید حالت موضوعی جدید و هیجان انگیز به نام Midaybus است که برای نقشه‌های موجود در بازی امکان استفاده دارد.

طی این حالت جالب بازیکنان در برابر زامبی‌ها و یا موجوداتی قرار خواهند گرفت که بسیار بزرگ جثه بوده و در میدان نبرد به پرسه زنی مشغول شده‌اند. از میان این افراد دو نفر از سایرین قدرتمندتر بوده و خطرناک‌تر به نظر می‌رسند.

این افراد تهدید بسیار بزرگی برای گیمرها و بازیکنان محسوب شده و باید حواستان در طول بازی به آن‌ها باشد. با شکست دادن این دسته از دشمنان، بازیکنان با سلاح‌های جدید و ارزشمندی که دریافت می‌نمایند تشویق خواهند شد. از سوی دیگر شانس بقای خود را افزایش خواهند داد. با کمک این سلاح‌ها بازیکنان می‌توانند با حملات قدرتمندتری با زامبی‌ها مقابله کرده و یا آن‌ها را از بین ببرند.

سلاح‌های قدرتمند سرد

طی بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل به یک سلاح سرد بسیار قدرتمند دسترسی پیدا خواهید کرد که به آن mutation blade گفته می‌شود. این سلاح قادر است حالت چابکی بازیکنان را افزایش دهد.

با استفاده از این سلاح که به آپدیت جدید این برنامه افزوده شده بازیکنان می‌توانند به حملاتی گسترده‌تر دست زده و آسیب‌های بسیار بیشتری را به زامبی‌ها و دشمنان خود وارد کنند.

با کمک این تیغه بازویی و قدرتمند همچنین امکان حرکات بسیار سریعتری را خواهید داشت و با کمک این ویژگی نیز به یک بازیکن همه کاره تبدیل خواهید شد.

آزمایشگاه Aerolith

از این آزمایشگاه پیشرفته در این بازی موبایلی هیجان انگیز می‌توان با عنوان مرکز رویدادها یاد نمود. در واقع این مرکز امکان تسلط و پیروزی در برابر دشمنان عظیم الجثه و یا زامبی‌های درون محدوده را به بازیکنان خواهد داد و منابع فراوانی را در اختیار آن‌ها خواهد گذاشت.

در این آزمایشگاه با یک گزینه و یا آیتم دیگر هم مواجه خواهید شد که maglev hover board نام گرفته است و عملکرد فوق العاده‌ای چه در خشکی و چه در میان آب‌ها دارد. در حقیقت بازیکنان از طریق این ویژگی و امکان می‌توانند به یک وسیله حمل و نقل همه کاره در خشکی و آب دسترسی پیدا کنند.

بهبود یافتن حالت کلاسیک بازی

با بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل به یک فاکتور و ویژگی دیگر هم دسترسی پیدا خواهید کرد و آن هم بهبود یافتگی حالت کلاسیک آن است. طی این آپدیت تازه یک سلاح سرد جدید نیز معرفی شده که بازیکنان می‌توانند از آن برای حرکت و حملات خود استفاده کنند.

علاوه بر این، وجود سلاح جدید به جذابیت‌های بصری این بازی هم افزوده و آن را مهیج‌تر از پیش ساخته است. در این بازی یک ابزار جدید نیز ارائه شده که Tactical gunpower نام گرفته و دارای یک سلاح به نام کمان کراس بو است. با تجهیز شدن بازیکنان به این سلاح، یک انفجار تاخیری در شعاع انفجار سلاح ایجاد خواهد شد.

بروز رسانی ویرایشگر

یکی از مهمترین موارد مهم پس از بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل به روز رسانی ویرایشگر این بازی پرطرفدار است. به گفته Orelon همان‌طور که می‌دانید تاکنون به‌روز رسانی‌های بسیار زیادی برای بهینه سازی این بازی هیجان انگیز انجام شده است که مطابق با تجربه پخش کننده و سازنده صورت می‌گیرند.

از مهمترین پیشرفت‌هایی که می‌توان در آپدیت جدید این بازی مشاهده کرد اضافه شدن دستگاه سوئیچ شخصیت و افزوده شدن دستگاه‌های بازی اشیا تعاملی و تزیینی است. این برنامه شامل پیشرفت‌های دیگری از قبیل اضافه شدن اشیا تزیینی و ساختمانی و الگوهای نقشه نیز است.

اصلاح دستگاه‌های بازی، تنظیمات پارامترها و…. از دیگر انواع این ویرایش‌ها در به‌روز رسانی جدید هستند.

قالب بازی PVE

با بررسی بروز رسانی‌ها و تغییرات اخیر در پابجی موبایل به یک تغییر دیگر نیز دسترسی پیدا خواهید کرد و آن هم قالب بازی pve است. در حقیقت در نسخه و آپدیت جدید بازیکنان باید منتظر یک قالب جدید با انواع مختلفی از دشمنان باشند که باید با آن‌ها مقابله کنند.

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا