خرید تور تابستان

«۵ ماه توقیف تعلیقی» انجمن اسلامی دانشگاه شریف

انجمن اسلامی در کانال خود از حکم هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی، مبنی بر توقیف کلیه فعالیت‌ها به مدت ۵ ماه خبر داده که فعلا با قرار تعلیق ۳ ماهه اجرا نخواهد شد.

 هیات نظارت بر تشکل‌های اسلامی بیانیه منتشر شده توسط انجمن اسلامی در شروع دوره جدیدش را که در اعتراض به تعقیب دانشجو‌ها از سوی حراست در محیط دانشگاه و توهین‌های مکررشان به دانشجو‌ها بوده را با شکایت حراست، مصداق توهین و افترا به این نهاد دانسته.

 بخشی از بیانیه‌ مذکور:
«… از پس روز‌های سخت و پر تلاطمی که برایمان به وجود آوردند، امید داشتیم آرامش به زندگی‌هایمان باز گردد. برای رساندن صدایمان از هیچ فریادی دریغ نکردیم تا خواستمان مبنی بر تسلط بر سرنوشت خویش را به گوش نااهلان برسانیم، هر چند از کسانی که تملق درگاه صاحبان قدرت را به دفاع از شانیت دانشجویان ترجیح می‌دهند، هیچ توقعی نمی‌رفت که به این خواست احترامی بگذراند اما انتظار داشتیم، لااقل برای مدتی دست از سرکوب متمادی دانشجویان بردارند. اما از همان ثانیه اول، حراستشان به مانند نریان افسارگسیخته، به تعقیب و گریز دانشجویان در صحن دانشگاه می‌پردازد و از هیچ توهینی فروگذار نمی‌کند و خودشان هم در گوشه‌ای تنها ناظر بر پایمال شدن جایگاه انسانی دانشجویان هستند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا