خرید تور تابستان

پوستر جدید رحیل با تصویری از اندیشه فولادوند و ریحانه رضی منتشر شد

پوستر جدید رحیل با تصویری از اندیشه فولادوند و ریحانه رضی منتشر شد.

فیلم نیوز نوشت:

«پوستر تازه سریال رحیل، متمرکز بر دو کاراکتر زن سریال با طرحی از روح‌الله مختاری رونمایی شد.


تصویر دو بانوی بازیگر از دو نسل متفاوت به نامهای اندیشه فولادوند و ریحانه رضی -که ایفاگر کاراکترهای بیتاج و شمامه در سریال هستند- در پوستر جدید سریال به چشم می‌خورد. اندیشه فولادوند و ریحانه رضی کاراکترهایی مرموز و پرافت و خیز را در سریال ایفا کرده‌اند.


سریال تاریخی-معمایی رحیل با طراحی و تهیه‌کنندگی رامين عباسی‌زاده به کارگردانی رامین عباسی‌زاده و مسعود آب‌پرور تولید شده است.


فصل اول سریال «رحیل» با شعار «قصه‌ها را می‌نویسند ولی تاریخ را زندگی می‌کنند» حین پخش با تحلیل‌ها و آرای متعدد و متنوعی از سوی مخاطبان و رسانه‌ها مواجه گشته و به جز کاراکترهای پیچیده، بابت داستان هزار و یک شبی، تعلیق‌های پیاپی در هر اپیزود، معرفی چهره‌های تازه در کنار بزرگان بازیگری و در عین حال ترکیب نماهای رئال و سی‌جی‌آی و همچنین استفاده از هوش مصنوعی مورد توجه قرار گرفته.

پوستر جدید رحیل با تصویری از اندیشه فولادوند و ریحانه رضی منتشر شد


بازیگران این سریال عبارتند از: حمیدرضا آذرنگ، ثریا قاسمی، اندیشه فولادوند، نسیم ادبی، هومن برق‌نورد، فرخ نعمتی، کاظم هژیرآزاد، ریحانه رضی، علی عباسی‌زاده، مریم کاویانی، معصومه عربی، ابتسام بغلانی، غزاله اکرمی، محسن امیری، ستاره دهقانی، هانیه غلامی، بهمن هراتی، مهرداد نیکنام، محسن نقیبیان، شاهو رستمی، فتح‌الله طاهری، گیتا راد، حسام محمودی فقید و…»

انتهای پیام

بانک صادرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا