خرید تور تابستان

توضیح محمد شریعتمداری درباره مطلب خلاف واقع کانال سحام نیوز

محمد شریعتمداری در توضیحاتی درباره‌ی مطلب منتشرشده در کانال سحام نیوز نوشت:

امروز به‌واسطه چند نفر از دوستان متوجه شدم یک کانال تلگرامی به‌نام سحام نیوز به نقل از خاطرات ششم مهرماه مرحوم آقای آیت الله هاشمی مطالب کذبی را منتشر کرده است، از جمله اینکه بنده امام زمان (عج) را در خواب دیده‌ام و یا در موفقیت آقای خاتمی تردید کرده‌ام.

لذا لازم دیدم توضیحی جهت روشنگری عرض کنم، اولا با مراجعه به خاطرات آیت الله هاشمی معلوم می‌شود این خاطره مربوط به آقای حسینیان است نه اینجانب، ‌البته اینکه مرحوم آقای حسینیان چگونه در ششم مهرماه یعنی کمتر از یک‌ماه پس از روی کار آمدن دولت آقای خاتمی چنین اظهارات عجیبی فرموده اند معلوم نیست.

ظاهرا مرحوم آقای حسینیان به آقای هاشمی از خوابشان هم ذکر کرده‌اند که متأسفانه خواب آقای حسینیان هم به‌حساب من گذاشته شده است.

ثانیا بنده وزیر آقای خاتمی بودم و به‌خدمت در آن دولت و افتخاراتی که آفرید می‌بالم و دولت خاتمی را اگر نگویم موفقترین دولت در عرصه اقتصادی لااقل یکی از موفقترین دولتهای پس از انقلاب در این عرصه می دانم‌. در دولت خاتمی نه تنها بارها وزارت بازرگانی حائز رتبه اول در ارزیابی‌های دولت شده بود، بلکه امروز که بیش از ۲۶ سال از آن سالها می‌گذرد به گواه آمار اقتصادی ثابت شده و روشن است که یکی از موفق‌ترین دوران در تجارت داخلی و خارجی و اعمال اصلاحات اساسی در سیاست استراتژیک تجاری و تنظیم بازار و تامین منافع اقتصادی برای کشور و مردم، دولت آقای خاتمی بوده است و از افتخارات اینجانب خدمت صادقانه به نظام جمهوری اسلامی در آن دولت و کسب موفقیت‌های مهم اقتصادی در کنار دیگر اعضای کابینه آن زمان بوده است.

از این رو که امروز هر دوی این عزیزان مرحوم و دستشان از دنیا کوتاه است، راهی ندارم جز اینکه کذب بودن این مطلب انتسابی به خودم را با شما درمیان بگذارم و امیدوارم در نقل قول‌ها و استفاده از مطالب صداقت رعایت شود.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا