خرید تور تابستان

پسری که به مادرش هم رحم نکرد

پایگاه خبری رکنا نوشت: فرمانده انتظامی استان از دستگیری فردی که با طراحی یک نقشه شیادانه زمین های مادرش را به قیمت بیش از 2 هزار میلیارد ریال در یکی از نواحی بالای شهر قزوین به فروش رسانده بود خبر داد.

سردار علی ابراهیمی  گفت: در پی مراجعه یکی از مشاورین املاک با مرجوعه قضائی به پلیس آگاهی مبنی بر جعل وکالتنامه و انجام کلاهبرداری توسط فروشنده دو قطعه زمین در یکی از مناطق بالای شهر قزوین، با توجه به حساسیت موضوع بررسی پرونده در دستور کار کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران در تحقیقات فنی پلیسی دریافتند پسر مالک زمین ها با همدستی فرد دیگری اقدام به جعل شناسنامه مادر خود کرده و 2 قطعه زمین متعلق به مادرش را به مبلغ بیش از 2 هزار میلیارد ریال فروخته است.

فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: ماموران ضمن شناسایی متهم و همدستش،با هماهنگی مقام قضائی دو عامل اصلی این کلاهبرداری را در قزوین و یکی از استان های شمالی دستگیرکردند.

سردار ابراهیمی با بیان اینکه این افراد با طراحی نقشه ای شیادانه دو قطعه زمین متعلق به پیرزن 76 ساله را به مبلغ 2 هزار و 6 میلیارد ریال فروخته و برای اینکه ردی از خود به جای نگذارند کل مبلغ معامله را در قالب سکه و ارز از خریدار دریافت کرده اند، خاطرنشان کرد: متهمان به بزه انتسابی خود معترف شده و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. جدیدا همه مردم ایران دنبال کلاه گزاشتن سر اعضای خانوادشونن بچه ها به حق خودشون قانع نیستن فقط میخان بیشترین اموالو از دارایی پدر مادر ببرن حتی اگه پا بزارن رو سهم بقیه یا پدرومادرو کلک بزنن یا به زبون بازی و هزار سیاست متوسل بشن برنامه ریزی کنن که ماله بیشتری ببرن برای خودشون من با چشمم دیدم چرا آدمها اینطوری شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا