خرید تور تابستان

مصاحبه‌ی عجیب خبرگزاری فارس با ژیلا صادقی: سلبریتی‌ها به دنبال جدا کردن همسرم از من بودند

خبرگزاری اصولگرای فارس در مصاحبه‌ای با ژیلا صادقی اظهارات و ادعاهای این مجری صداوسیما درباره‌ی زندگی شخصی‌اش را منتشر کرد. این مصاحبه که بی شباهت به مطالب مجلات زرد نیست در صفحه‌ی نخست این خبرگزاری جایگذاری شده است.

به‌گزارش انصاف نیوز، ژیلا صادقی که در هفته‌های اخیر در اینستاگرام لایوها و استوری‌های جنجالی متشر کرده است‌ می‌گوید: بعضی سلبریتی‌ها به دنبال جدا کردن همسرم از من بودند.

او در این مصاحبه به اعتراضات ۱۴۰۱ نیز اشاره کرد و گفت: در شلوغی‌ها برخی از هنرمندان روسری خود را درآوردند، مگر با در آوردن روسری چیزی درست می‌شود؟ چرا امسال روز ۲۵ شهریور خبری نشد؟ این ترسوها می‌خواهند مملکت من را بالا پایین کنند؟ 

خانم صادقی گفت: من را تهدید به سلاخی می‌کردند مگر شهر هرت است؟ حتی آدرس هم دادم اما کسی جرات این کار را ندارد. مگر شعار این‌ها آزادی بیان نیست، چرا پس خلاف آن را ثابت کردند؟ 

عکس منتشرشده در خبرگزاری فارس

این مجری صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه‌اش با خبرگزاری فارس با انتقاد از حمید فرخ‌نژاد و مهناز افشار ادعاهایی را علیه آنها مطرح کرد و گفت: آقای فرخ نژاد قرارداد فیلم می‌بندد، پولش را هم می‌گیرد و در انتها یک ایران را فدای تار موی بچه خود می‌کند! از طرفی همسر مهناز افشار شیرخشک خراب به مردم می‌فروشد و بچه‌های مردم را بیمار می‌کند! آیا اینها می توانند دلسوز مردم ایران باشند؟! 

ژیلا صادقی در پاسخ به سوالی پیرامون زندگی شخصی‌اش هم توضیح داد ‌و گفت: من در حال زندگی با همسرم هستم اما می‌نویسند همسر سابق ژیلا صادقی! بعضی سلبریتی ها که فعلا نمی‌خواهم اسم ببرم،  به صورت پنهانی به دنبال جدا کردن همسرم از من بودند اما من ایستادم و زندگی ام را حفظ کردم.

صادقی می‌گوید که اجرای کارهایی مثل «دکتر سلام» و «صبح بخیر ایران» از سوی صداوسیما به او پیشنهاد شده و تاکید دارد که پیشنهادهای کاری‌اش «قبل از این فحاشی‌ها مطرح شده بود»

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

پیام

 1. انصافا خوب گفته: “مگر شعار این‌ها آزادی بیان نیست، چرا پس خلاف آن را ثابت کردند؟ ”
  جنبش پارسال سرشار از خشونت، اهانت و بی وطنی بود.

  3
  2
 2. باسلام حالا چرا عجیب چونکه پته همجنسبازها و بی وجدانهای بی وطن را روی آب ریخته مصاحبه ی عجیب شده اگر از آشغال های همجنسباز طرفداران آمریکا غرب و اسرائیل و زن زندگی آزادی دروغینی حمایت و از آنها تعریف می کرد می شد مصاحبه ی قشنگ و حتمن حقوق بشر آمریکایی هم داشت حیا کنید دیگه به چه زبانی شماها را حالی کنیم در اغتشاشات ۱۴۰۱ هر شهر ده هزار نفر و تعداد شهرها را هم در کلی کشور دویست شهر همزمان در نظر بگیرم که همچین چیزی غیرممکن هست ولی ما میگوییم عیبی نداری همه این دوست شهر کشور با آن عدد شرکت کنندگان در اغتشاشات از دو میلیون نفر تجاوز نمی کند لازم به توزیع هست که این آمار را فرضی در نظر گرفتم آمار واقعی ده درصد این عددهم نیست پس این عدد می شود چنددرصد جمعیت کشور خود شما عزیزان حساب کنید و به این وطن فروشها بفرمائید حیا کنند و بنشینند سر جای خود و خفه خون بگرید این کشور را پنجاه سال بردید عقب بسی

 3. سخن جالبی گفتند:”مگر شعار این‌ها آزادی بیان نیست، چرا پس خلاف آن را ثابت کردند؟ ”
  اغتشاشات پارسال سراسر فحاشی، خشونت، عدم عشق به میهن و تمامیت ارضی و بی اخلاقی بود.

  5
  4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا