درخواست عده‌ای از رهبری برای بازگشت احمدی‌نژاد به انتخابات آتی

عبدالله گنجی، مدیر مسوول روزنامه ی جوان خبر داد: «شنیده ها حاکی است عده ای در کشور راه افتاده اند تا از طریق رایزنی و لابی با بزرگان و خصوصا بزرگان حوزه، آنان را ترغیب به در خواست و مذاکره با مقام معظم رهبری مبنی بر بازگشت دکتر احمدی نژاد به عرصه انتخابات نمایند».

به گزارش انصاف نیوز، آقای گنجی در یادداشتی تلگرامی در این باره نوشته است:

باورم نیست که شخص احمدی نژاد در این پروژه نقشی داشته باشد. اما علت این امرچه می تواند باشد؟ به تعبیر بهتر از روز توصیه رهبری به احمدی نژاد تا اکنون چه اتفاقی افتاده است که این افراد را به تکاپو واداشته است؟

حقیقت این است که غیر از نتیجه انتخابات امریکا اتفاق جدیدی نیفتاده است. آیا انتخاب ترامپ مبنای این حرکت است؟

سه نگاه در کشور پس از ترامپ مشهود شد:

۱ – بی کله مقابل بی کله
۲ – عاقل مقابل بی کله
۳ – انتخابات آمریکا هیچ موقع یک متغییر مهره چین در ایران نبوده است.

گزینه نظام یقینا گزینه سوم هست و همگان این را می دانند. با این وصف افرادی که لزوم بازگشت احمدی نژاد را به ترامپ ارجاع می دهد با زبان بی زبانی تصویری از احمدی نژاد ارائه می دهند که توهین به ایشان است.

علاوه بر آن نظام ما وقعی به تغییرات داخلی امریکا تا کنون ننهاده است و اگر اکنون چنین کند بدین معنی است که امریکایی ها ما را تنظیم و مدیریت می کنند که خود نقض تولد انقلاب اسلامی است.

شاید این افراد با نبود احمدی نژاد سر خود را بدون کلاه می بینند اما علت را وارونه نمایی می کنند. افراد پیگیر این موضوع اگر چه داخل نظام بوده اند و رشد کرده اند اما این حرکتشان نشان می دهد که شناخت عمیقی از تدبیر گزینی مقام معظم رهبری ندارند.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن