کنایه‌ی زیباکلام به طعنه‌ی دلواپسان درباره‌ی برجام

صادق زیباکلام، استاد دانشگاه تهران که از حامیان دولت است، در اینستاگرام خود نوشت:

سلام، به طعنه و تمسخر از بنده پرسیده بودید «از برجام چه خبر!!؟»

✅ به آمریکاستیزان تبریک عرض می‌کنم که بعد از یکی دو سال تلاش پی‌گیر موفق شدند سرانجام جلوی خیانت عظمای برجام را بگیرند و یک‌بار دیگر توانستند به ملت بزرگوار ایران نشان دهند که آمریکا دشمن بزرگ ملت ایران است و هیچ‌گونه اعتماد و مراوده‌ای با آن نمی‌بایستی داشت. کم اتفاق می‌افتاد که 4میلیون یا 8درصد رأی‌دهندگان یک کشوری این‌قدر درست فکر کنند و در مقابل اکثریت آن به خطا رفته باشند. البته درستی سیاست‌های جریان آمریکاستیز را فقط در برجام نیست که می‌توان ملاحظه نمود. در روابطمان با همسایگانمان در منطقه، جهان عرب، کشورهای اسلامی؛7میلیون بیکار؛ رکود فلج‌کننده؛ اقتصادی که بارزترین شاخصه‌اش فساد است؛ فارغ‌التحصیلانی که به امید رفتن امروز را فردا می‌کنند؛ بگذریم از اعتیاد، بالارفتن سن ازدواج، پایین آمدن سن فحشا، افزایش خودکشی، افسردگی و سایر بیماری‌های روانی؛…البته که ممانعت از خیانت بزرگ برجام و بازگرداندن وضعیت کشور به دوران قبل از برجام یک معجزه بود که به همت آمریکاستیزان خودمان و عنایات ایران ستیزان آمریکایی دارد خوشبختانه تحقق پیدا می‌کند.

✅شما فعلاً دارید به صادق زیباکلام و امثال بنده که با همه توان از مذاکرات و برجام دفاع کردیم با تمسخر می‌خندید؛ اما دوستان آمریکاستیز، در انگلیسی ضرب‌المثل قدیمی هست که «کسی که آخر از همه می‌خندد اتفاقاً بیشتر از همه می‌خندد»
ایام به کام باد
دوازدهم آذر یک هزار و سیصد و نودوپنج

انتهای پیام

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. ….کسانی که در دولت قبل قطعنامه‌ها را بی‌تأثیر می‌دانستند، الان پس از تمدید طرح تحریم‌ها از تأثیر آن در آینده کشور می‌گویند…….
    این سخن هاشمی رفسنجانی را هم باید به کنایه های دکتر زیبا کلام افزود ، جواب یاوه گوئی های دلواپسان تحریم را باید این گونه داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا