خرید تور تابستان

«بغض پرستار در روز پرستار»

یک رسانه از کرمانشاه، از مشکلات پرستاران گزارش می‌دهد که متن آن را در ادامه می‌خوانید.

«بغض پرستار در روز پرستار»
«بغض پرستار در روز پرستار»

به گزارش طلوع کرمانشاه، جمعی از پرستاران کرمانشاهی در آستانه روز پرستار در اعتراض به عدم پرداخت کارانه و انجام اضافه کاری اجباری با در دست داشتن پلاکاردهایی با تجمع در مقابل ساختمان شماره یک دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اعتراض خود را نسبت به عملکرد مدیریت درمان و مدیر دفتر پرستاری این دانشگاه اعلام کردند.

این تجمع اعتراضی صبح روز شنبه ۲۷ آبان برگزار شد. در روزی که به نام بزرگداشت مقام پرستار نام گرفته شنیدن مطالبات و اطلاع از نداشته ها اهمیت دو چندان دارد/چنانچه یک پرستار کرمانشاهی در گفتگو با خبرنگار طلوع با اشاره به سختی کار پرستاران در بیمارستان‌های کرمانشاه، می افزاید: مدت یکسال است که از هیچ‌کدام از پرستاران نه اضافه کار گرفته اند و نه کارانه!

او که از بردن نامش خودداری می کند، می گوید: مشکلات پرستاران بسیار است و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه کمترین حمایتش از یک پرستار پرداخت حق و حقوق به موقع به است.یک پرستار کرمانشاهی پرستاری را یک شغل فرسایشی و خسته‌کننده عنوان می کندو می گوید: حقوق پایین و سختی کار بالا در بیمارستان های استان باعث شده بسیاری از پرستاران مهاجرت کنند.

پرداخت در کشورهایی چون آلمان و حتی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس بسیار بالا و وسوسه کننده برای جوانان تحصیلکرده در این رشته است. بسیاری از دانشجویان از دوران دانشجویی با هدف مهاجرت در این رشته تحصیل می کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا