خرید تور تابستان

«چهار قلم داروی پر مصرف دیابت تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفت»

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر از پوشش بیمه ای چهار قلم داروی پر مصرف دیابتی ها خبر داد.

به گزارش دیار جنوب، مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر گفت: درهفته دیابت چهار قلم داروی جدید بیماران دیابتی که تا کنون هیچ پوشش بیمه ای نداشت، از این پس با پوشش بیمه ارائه می شود. علاوه بر آن خدمات توانبخشی، لیزر درمانی، اندازه گیری قندخون و تجهیزاتی از جمله نوار قندخون و سوزن سنجش قندخون هم شامل بسته بیمه ای است.

بارگاهی افزود: داروی داپاگلیفلوزین، در دو دوز 5 و 10 میلی گرمی و داروی ترکیبی داپاگلیفلوزین و متفورمین در دو دوز 750 و1000 میلی گرمی هم با پوشش 75 درصدی به بیماران دیابتی ارائه می شود. نوار قندخون هم به تعداد معین تحت پوشش بیمه به بیماران داده می شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهر درباره جزئیات خدمات تحت پوشش صندوق صعب العلاج برای افراد مبتلا به دیابت گفت: ۷۰درصد هزینه درمانی بیماران مبتلا به دیابت از سوی صندوق صعب‌العلاج پرداخت می‌شود و بیمه‌ شدگان صرفا ۳۰ درصد را پرداخت می‌کنند.

انتهای پیام

بانک صادرات

نوشته های مشابه

یک پیام

  1. ضمن سلام و خسته نباشید بر مسئولین محترم .لطفا”و لطفا” ترتیبی دهید که تهیه و خرید نوار های تست قند خون دستگاههای مختلف که دقت بالایی دارند از جمله نوارهای دستگاه گلوکارد صفر یک برای بیماران دیابتی مقدور باشد و بتوانند عمل مهم و حیاتی تنظیم دوز دارویی خود را اعمال نمایند .مصرف دارو های قند خون بدون توجه به اندازه قند خون عملی نادرست و زیانبار و موجب ضرر و زیان برای بیما ر و سازمان سلامت میباشد لطفا”سریعا” اقدامات لازم را بنمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا