اعلام آمادگی سرهنگ علیفر برای پذیرش مربیگری در نیم فصل

علیرضا علیفر و بدل معروفش، با حضور در برنامه ویژه شب یلدا در تلویزیون حضور یافتند و به عنوان مهمانان ویژه این برنامه لحظات مفرحی را آفریدند.

به گزارش ورزش سه، سرهنگ علیرضا علیفر و محسن بروفر دو مهمان ویژه برنامه شب یلدا در تلویزیون بودند و با حضور در برنامه مورد نظر به گفتگو با علی ضیا پرداختند.

با ترس و لرز روبروی علیفر قرار گرفتم

در ابتدا محسن بروفر که با اجرای دابسمش های مربوط به گزارش های علیرضا علیفر به شهرت رسید با سوال مجری برنامه مبنی بر اولین رویارویی با این گزارشگر گفت: شب عید بود برای اولین بار با سرهنگ علیفر روبرو شدم، با ترس و لرز و استرس خاصی به استودیو آمده بودم و واقعا می ترسیدم ایشان با من برخورد کند، آقای علیفر گویا من را نمی شناخت وقتی آمدند من به او سلام کردم اما اتفاق خاصی نیفتاد، بعد از اینکه ایشان مصاحبه کردند گویا دابسمش را هم دیده بودند و من را شناختند، می توانم بگویم سرهنگ قلب بسیار بزرگی دارد.

باید از هنرمندان حمایت کرد

پس از وی علیفر در رابطه با آشنایی با این هنرمند گفت: از قبل من یکی دو برنامه از کارهای محسن را دیده بودم، وقتی شما در برنامه به من گفتید که ایشان هم می آید خیلی خوشحال شدم، سرهنگ: همیشه گفتم افرادی که اینگونه کار می کنند و بچه های هنرمندی که فعالیت می کنند باید مورد حمایت قرار بگیرند. هرچند تقلید صدا هم هنر است اما دوستانی که کار دابسمش را می کنند هنرمندند و بازیگرای بسیار خوبی هستند، بارها گفته ام علاقه مندان بازیگری در کشور ما زیاد هستند، مگر چند نفر در سال می توانند خود را به سینما و تلویزیون برسانند، خب این دوستان هم تلاش خود را می کنند و با این عملکرد فوق العاده توانستند دیده شوند و انشالله خود را به سینما و تلویزیون برسانند.

همه گزارشگران از بنده بهتر هستند

علیفر در رابطه با بهترین گزارشگر حال حاضر در صدا و سیما این گونه پاسخ داد: به عقیده من در تمام کارهای دنیا، عنوان بهترین برای یک نفر وجود ندارد، بهترین ها کسانی هستند که در حد کمال کار خود را انجام می دهند، شاید نتوان یک نفر را به عنوان بهترین گزارشگر ایران معرفی کرد، ولی افرادی که جز بهترین ها باشند زیاد داریم، از استاد بهمنش که به عنوان نماد گزارشگری فوتبال در کشور ما معرفی شدند و پس از وی نیز همکاران زیادی داشتیم که همه آنها خوب بودند، از نسل قبل به جهانگیر کوثری علاقه دارم و در بین همکاران فعلی ام نیز کار همه را می پسندم و نمی توانم از یک نفر نام ببرم. شک نکنید همکاران من قطعا جز بهترین ها هستند که توانستند به تلویزیون راه پیدا کنند، همه همکاران من از بنده بهترین هستند.

علیفر خاص ترین گزارشگر صدا و سیماست

بروفر در رابطه بهترین گزارشگر فوتبال در ایران گفت: پیش سرهنگ که نمی توانم از شخص دیگری به عنوان بهترین گزارشگر نام ببرم(خنده) ولی واقعیت این است که به نظرم سرهنگ علیفر خاص ترین گزارشگر صدا و سیماست، او می تواند با نوع گزارش خود، بی حال ترین بازی ها را هم جذاب کند.

دلم می خواست تعداد هواداران این هنرمند اضافه شود

علیفر در رابطه با اجرای دابسمش مشترک با بدل خود گفت: شاید برخی از هواداران من دوست نداشتند که محسن دابسمش کارهای من را اجرا کند به همین دلیل وی از من خواست تا در یک برنامه مشترک حضور پیدا کنیم، این کار باعث می شد هم وی مورد تایید من باشد و هم برطرفدارانش افزوده شود. در رابطه با کانال های من در شبکه های اجتماعی نیز باید بگویم من هیچ کانالی را اداره نمی کنم، در شبکه های اجتماعی کانال های بنده را هواداران من اداره می کنند، آنها به من لطف دارند. .

ابتدای فصل چند پیشنهاد مربیگری داشتم

علیرضا علیفر در رابطه با قول و قرار خود مبنی بر مربیگری در دنیای فوتبال گفت: ابتدای فصل چند پیشنهاد داشتم اما همه آنها شهرستان بود، هم از لیگ برتر و هم لیگ دسته اول، رفتم با آنها مذاکره کردم اما به توافق نرسیدیم، بهرحال مبلغ پیشنهادی به من آنقدری نبود که بخواهم خانه و خانواده را به شهرستان منتقل کنم و خودم و فرزندانم یک سال از کارم به دور باشم.

نامی از تیم های خواهان خود نمی برم

وی در رابطه با اسامی تیم هایی که برای سرمربیگری به وی پیشنهاد دادند گفت:کار حرفه ای نیست نام تیم ها را بگویم، بهرحال چون آنها می خواستند با من کار کنند و بنده به لحاظ مالی نخواستم همکاری را آغاز کنیم، حالا درست نیست نام تیم ها را ببرم.

با تضمین موفقیت مربیگری می کنم

علیفر در پایان برای حضور روی نیمکت تیم های مختلف در نیم فصل اعلام آمادگی کرد و گفت: در حال حاضر و بین نیم فصل هم اعلام کردم می توانم در تیم هایی که من را می خواهند با تضمین موفقیت آغاز به کار کنم، البته موفقیت برای هر تیمی معنی خاصی دارد، برخی از تیم ها برای قهرمانی بسته می شوند برخی برای ماندن در لیگ برتر و تعدادی هم برای حضور در رتبه های میانی جدول، به هر حال موفقیت در هر تیمی یک معنی خاصی دارد و من میتوانم با توجه به سیاست ها و هدف گذاری های هر باشگاهی در آن مشغول به کار شوم. ما تیم هایی در لیگ یک داریم که با تعداد گل های بالا می بازند، بعضی مدیران هستند که با مربیان خود رودربایستی دارند، آنها مربیان را عوض نمی کنند و خودشان عوض می شوند.

انتهای پیام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا