Ads

3 کد خبر:49704

انتشار عکس «خاتمی» در روزنامه «همشهری»

img

علی رغم امتناع اکثریت رسانه ها حتی رسانه های هوادار سیدمحمد خاتمی از انتشار تصویر او، روزنامه ی اصولگرای «همشهری» عکس خاتمی را منتشر کرد.

به گزارش انصاف نیوز، روزنامه ی همشهری که زیرمجموعه ی شهرداری تهران است روز گذشته در صفحه ۶ در خبر درگذشت دکتر علی شریعتمداری، عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی، عکسی از آقای خاتمی و آن مرحوم را منتشر کرده است.

روزنامه ی همشهری که زیر نظر سهردار قالیباف منتشر می شود، مواضع شدیدی در مخالفت با دولت روحانی دارد.

آقای قالیباف جدی ترین رقیب آقای روحانی در انتخابات سال ۹۲ بود که با حدود ۷ میلیون رای، بیشترین رای را در میان شکست خوردگان به دست آورده بود.

شهردار تهران در گمانه زنی های تحلیلگران از شانس بالایی برای کاندیداتوری در انتخابات سال آینده به عنوان کاندیدای اجماعی اصولگرایان برخوردار است.

تصویر خاتمی در روزنامه همشهری

تصویر خاتمی در روزنامه همشهری

انتهای پیام

 

Ads

مطالب مرتبط

3 دیدگاه در “انتشار عکس «خاتمی» در روزنامه «همشهری»”

 1. انصاف جون مگه نشنيدى ؟ اولاً : عدو شود سبب خير اگر خدا خواهد !
  ثانياً : آقايون با انتشار عكس خاتمى عزيز كسب اعتبار ميكنند
  0  0
 2. ایران داد عمارلویی

  فکر میکنم این یک مجوزی باشد و یا عقب نشینی محترمانه که با زور دگنک نمی توان مردمی بله قربان گو داشت که تهی شده انسان و انسانیت است در صورتی که باید هر کدام از یک ….باشیم غیر از این راه به جایی نمی بریم و هرگز خدا تا وضع فعلی باشد هرگز به موفقیت درونی و برونی نخواهیم رسید هر چند امیدی نیست و تا در بدین پاشنه میگردد نه تاکی و نه تاک نشانی و نه کاشت درختی برای اینده ایران و امدگانی که میایند و….
  0  0
 3. مهمترین انقلاب، انقلاب اخلاقی است
  به چهارچوب جدیدی از اخلاق نیازمندیم، فقط مانده ام در این حضیض اخلاقی چگونه می توان بنای جدیدی ساخت
  0  0

ارسال دیدگاه

Top