حمایت «نیکول کیدمن» از «ترامپ»

«نیکول کیدمن» در صحبت‌های اخیرش، مردم آمریکا را به حمایت از رییس‌جمهور جدید خود یعنی «دونالد ترامپ» ترغیب کرد.

به گزارش ایسنا، «هافینگتون پست» نوشت: «نیکول کیدمن» بازیگر آمریکایی که شهروندی استرالیا را هم دارد،‌ اخیرا گفت: «دیگر زمانی رسیده که مردم آمریکا از رییس جمهور منتخب خود حمایت کنند.»

این حرف‌ها درست زمانی که چهره‌های سرشناس سینما همچون «مریل استریپ» و «رابرت دنیرو» با سرسختی تمام مخالفت خود را با «دونالد ترامپ» اعلام می‌کنند، حواشی را به همراه داشته است.

«کیدمن» در این‌ زمینه گفت: «من همیشه نسبت به اظهارنظرهای سیاسی بی‌میل هستم و هرگز حرفی در دفاع از آمریکا یا استرالیا نزده‌ام. برای من خود مساله مهم است. بنابراین حرفم این است که «ترامپ» حالا انتخاب شده و ما به عنوان یک ملت باید از هر کسی که رییس‌جمهور می‌شود حمایت کنیم، چون کشور بر همین مبنا شکل گرفته است.»

بازیگر فیلم‌های «دیگران» و «ساعت‌ها» افزود: «هرچه و هرطور که اتفاق افتاده، او آنجاست. بیایید شروع کنیم.»

«نیکول کیدمن» که سه جایزه مهم سینمایی اسکار، بفتا و گلدن گلوب را در کارنامه‌اش دارد، در ادامه حرف‌هایش اذعان کرد که در دوران ریاست جمهوری هر کسی،‌ او از مسائلی چون بهداشت و سلامت زنان حمایت می‌کند و به فعالیت‌های بین‌المللی خود در این زمینه ادامه می‌دهد.

اخیرا «مریل استریپ» در زمان دریافت جایزه یک عمر دستاورد هنری خود در مراسم هفتادوچهارمین دوره «گلدن گلوب»،‌ بخشی از سخنرانی خود را به مخالفت با رییس جمهور جدید کشورش اختصاص داد و وقتی «ترامپ» علیه او در صفحه توئیتر خود واکنش نشان داد،‌ بازیگران سرشناسی چون «جورج کلونی» و «رابرت دنیرو» به حمایت از همکار باسابقه خود برخاستند.

یکی دیگر از چهره‌های جهانی که طی یک ماه گذشته بارها به «ترامپ» تاخته، «جی.کی رولینگ» نویسنده انگلیسی رمان‌های معروف «هری پاتر» است که اعتقاد دارد روی کار آمدن فردی مثل «ترامپ» به همه مردم جهان ارتباط دارد. او جدیدا در توئیتر خود نوشته: «آن انگشت‌های کوچک و ریز فاصله‌ای با کدهای هسته‌ای ندارند. همه ما تا گردن وارد ماجرا شده‌ایم.»

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/7xjyd
برچسب ها

One Comment

 1. خدا خيرت بده انصاف چطور زودتر به فكرت نرسيد ؟! خبرهاى ناب هنرى خيلى خوبه بخدا !
  ببين «حافظ »ناقلا چى ميگه :
  فداى پيرهن چاك ماهرويان باد !
  هزار جامه تقوا و خرقه پرهيز !
  خيال خال تو با خود بخاك خواهم برد
  كه تا ز خال تو خاكم شود عبير آميز !
  « رقص » حرف خ رو مى بينى ؟! محشره به جون سعدى !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن