وقتی ترامپ دخترش را در توییتر اشتباه گرفت

ایوانکا ماژیچ، زن ساکن شهر برایتون در بریتانیا، وقتی ساعت ۶ صبح با تماس‌های تلفنی رسانه‌ها از خواب بیدار شد، فهمید که در توییت دونالد ترامپ به حساب توییتری او اشاره شده است.

بی بی سی گزارش داد:

آقای ترامپ توییت کاربر دیگری را بازنشر کرد که از دختر او تمجید کرده بود، اما حساب توییتری ایوانکا را اشتباه وارد کرده است.

حساب توییتری خانم ماژیچ @Ivanca است، در حالی که حساب توییتری ایوانکا ترامپ @IvankaTrump است.

کاربران توییتر خیلی سریع به توییت دونالد پاسخ دادند و اشتباه او را متذکر شدند.

توییت بحث‌برانگیز که آقای ترامپ آن را بازنشر کرد در تعریف دختر او نوشته است: “ایوانکا تـرامپ فوق‌العاده است، یک زن با کلاس با شخصیتی واقعی.”

ترامپ
ایوانکا ترامپ (سمت راست)، ایوانکار ماژیچ (سمت چپ)

خانم ماژیچ هم در یک توییت به رییس جمهور منتخب آمریکا پاسخ داد: “و شما هم مردی با مسئولیت‌های بزرگ هستید. توصیه می‌کنم در توییتر دقت بیشتری داشته باشید و برای آموختن درباره تغییرات اقلیمی وقت بیشتری بگذارید.”

ایوانکا ماژیچ به بی‌بی‌سی گفته که در سال گذشته و در طول کمپین‌های دونالد تـرامپ برای ریاست جمهوری، حساب کاربری او در توییتر بارها با ایوانکا اشتباه گرفته شده است، اما هیچ وقت در چنین مقیاس گسترده‌ای نبوده است.

او می‌گوید که در طول مبارزات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، یک روبات توییتری ساخته بود تا به کسانی که او را با ایوانکا ترامپ اشتباه می‌گیرند به طور اتوماتیک تذکر دهد و حتی آنها را تشویق به رای دادن به هیلاری کلینتون می‌کرد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن