پاسخ حسین فریدون و برداشت یک اصولگرا از توییت آشنا

در حالی که در روزهای اخیر فشارهای رسانه ای علیه «حسین فریدون» برادر رییس جمهور زیاد شده بود، پاسخ کوتاه او و برخی مواضع مسوولان نهادهای نظارتی، دست مخالفان دولت را تا حدی برای ادامه ی این روند محدود کرد.

به گزارش انصاف نیوز، متن نامه حسین فریدون به رییس مجلس شورای اسلامی که در جلسه ی روز چهارشنبه ی مجلس به آن اشاره شد، به این شرح است:

«جناب آقای دکتر لاریجانی
ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
احتراما با عنایت به قرائت تذکر تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به ریاست محترم جمهوری در جلسه علنی مورخ ۱۵/۱۰/۱۳۹۵، متضمن ایراد نسبت‌های ناروا به اینجانب مبنی بر فساد اقتصادی، ضمن تکذیب کلیه موارد مندرج در نامه فوق و رد کلیه اتهامات انتسابی که از مصادیق افترا و هتک حرمت موضوع ماده ۶۹۷ قانون مجازات اسلامی به‌شمار آمده و از دایره شمول اصل ۸۶ قانون اساسی و ماده ۷۷ قانون آئین‌نامه داخلی مجلس مبنی بر مصونیت نمایندگی، خارج بوده و با اصول ۲۲ و ۳۷ مبنی بر حاکمیت اصل برائت و مصون بودن حیثیت اشخاص از تعرض، منافات دارد.
خواهشمند است دستور فرمائید مطابق ماده ۷۸ قانون آئین‌نامه داخل مجلس شورای اسلامی، مفاد نامه در اولین فرصت در اولین جلسه علنی قرائت و موضوع جهت رسیدگی به هیأت ماده (۱) قانون نظارت بر رفتار نمایندگان مصوب ۱۵/۱/۱۳۹۱، ارجاع گردد».

در عین حال، «علی قلهکی»، از فعالان رسانه ای جریان اصولگرا در یادداشتی تلگرامی نوشت:

«تقلیل سطح پاسخ گویی دولتی ها به مسئولین عالی رتبه نظام، به خوبی رخ نمایی می کند. تازه ترینشان را هم می توان در پاتک تند حسام الدین آشنا در قالب متنی در “گوگل پلاس” مشاهده کرد که با انواع صنایع ادبی و الهام گرفتن از ماجرای پلاسکو، جواب عملیات روانی سنگین در مورد حواشی حسین فریدون را داد و به وضوح تهدید کرد که اگر ماجرا ادامه پیدا کند ساختمان های شیشه ای (احتمالا استعاره از سازمان صدا و سیما) آسیب می بیند و نهادهای شروع کننده درگیری با دولت! از درون فرومی پاشند».

 

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. از درون پاشیده اند منتهی نمی فهمند صدای شکستنش را زمانی حس میکنند که اوارش چون پلاسکو (اوار وسوختن اخلاق وشرافت انسانی) بترکاندشان……….

  2. آقای فریدون، به جای آسمان ریسمان کردن و ماده قانون چسباندن بهم از اینطرف و آنطرف که البته استفاده و استناد بدانها به ضرر شخص خود شماست، بروید اعاده بررسی کامل از وضعیت خودتان را تقدیم کرده تا سیه روی شود هر که در او تجمع اموال حرام از رانت خواری و بیت المال گردیده

  3. گویاحتمالامنظورحسام الدین اشنا یاداوری وگوشزد غضب وخشم الهی به سیاسیون قدرت مند وصاحب نفوذان سیاسی مبنی ترس ازبزرگی وقدرت پرودگار عالم،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن