ثبت نام انتخابات شوراها در شهرهای بزرگ، اوایل اسفند

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت که زمان ثبت نام انتخابات شوراها در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر زودتر از موعد مقرر و احتمالا اوایل اسفندماه خواهد بود.

سیدرمضان شجاعی کیاسری در گفت‌وگو با ایسنا در حاشیه مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن ضمن قدردانی از حضور پرشکوه مردم درباره تمهیدات وزارت کشور برای برگزاری انتخابات گفت:‌ وزارت کشور در حال آماده سازی و تهیه امکانات و تجهیزات انتخاباتی اعم از صندوق ها و تعرفه های عکس از ساماندهی فضای اجرایی شدن انتخابات و مسئولیت و ماموریت های خود اش است.

وی با بیان اینکه تعیین زمان قطعی ثبت نام انتخابات شوراها به مجلس باز می گردد، گفت: آن‌ها باید زمان آغاز ثبت نام  را مشخص کنند . البته با توجه به اینکه طبق اعلامات حجم کاندیداها در انتخابات شوراها زیاد است قرار شده زمان ثبت نام انتخابات شوراها برای شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر مقداری عقب تر بیفتد که احتمالا به اوایل اسفندماه موکول می‌شود اما زمان آن هنوز مشخص نیست.

شجاعی کیاسری در جمع بندی گفت: بر این اساس زمان ثبت نام انتخابات به دو بخش شهرهای بالای ۲۰۰ هزار جمعیت و کمتر از ۲۰۰ هزار جمعیت تقسیم می‌شود و ثبت نام در شهرهای بالای ۲۰۰ هزار نفر زودتر از موعدی که قرار است به صورت رسمی ثبت نام صورت گیرد ،‌انجام می شود.

انتهای پیام

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن