درخواستی دیگر در مورد مهدی خزعلی

به گزارش انصاف نیوز، «زهرا ربانی املشی»، دختر مرحوم آیت الله ربانی املشی، در یادداشتی ضمن اعلام انتظار آزادی «مهدی خزعلی»، یکی از آقازاده‌های اصولگرا، خطاب به او نوشت:

«با اعتصاب غذا و  ضعف و حتی خدای ناکرده از بین رفتن شما، آنانی که خود را به خواب زده‌اند هرگز بیدار نخواهند شد. لذا خواهرانه از آقای دکتر مهدی خزعلی درخواست می کنم اعتصاب خود را بشکند و به نگرانی فراوان خانواده و دوستان خود پایان دهد.»

آخرین خبر

طبق اعلام کانال تلگرامی نزدیک به خزعلی، شنبه او به بیمارستان منتقل شده است. در صورت صحت ادعای این خبر درباره ی اعتصاب غذا، با توجه به انتقال به بیمارستان و استفاده از سرم، عملا او دیگر در اعتصاب غذا به سر نمی برد.

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

9 thoughts on “درخواستی دیگر در مورد مهدی خزعلی”

 1. انصاف نیوز بارها بشما گوشزد کرده ام ما از معاندت فارس وکیهان وووووو می گفتیم حالا ارقام شان افزون شده است.ضمنا مدیر مسئولتان فقط دوروز اعتصاب غذای خشک بکند ببینیم چه واکنشی خواهد داشت.
  0  0
 2. انصاف، شما چتان شده!؟ من معمولا نظرات و ديدگاه هاي مهدي خزعلي را دنبال ميکنم و اظهرمن الشمس است که به اصلاح طلبي نزديک است و اما دليل اصرار و ابرام شما را براي اصولگرا خواندن ايشان نميدانم! داستان اعتصاب ايشان را هم تبديل کرده ايد به سريالي دنباله دار و الان هم که به بهانه آخرين خبر، ميخواهيد از بعدي منفي بگوئيد که وي در اعتصاب نيست!! و البته برايم عجيب است که اغلب ديده ام که ديدگاه شما و وي بهم نزديک است اما…!!
  0  0
 3. دوستان خبر دارند كه در جريان همين اعتصاب اخير، دكتر متاسفانه سكته كرده و در اتاق مراقبت هاى ويژه در بيمارستان طالقانى به سر ميبرند ؟! گويا در حين انتقال به بيمارستان نيز در آمبولانس برايشان اتفاقى افتاده است ! از خدا مى خواهيم كه دوستان هم فكر را هرچه زودتر همدل و بيماران را شفاى عاجل عنايت فرمايد
  0  0
 4. در اینکه انصاف نیوز توسط نهادهای اطلاعاتی امنیتی اداره میشه شکی نیست ولی ما در اینها روزها شاهدیم که حتی دیگر رسانه های این جریان نظیر فارس و تستیم و رجانیوز و کیهان و … در رابطه با موضوع دکتر خزعلی سکوت کردن یا بهتر بگم خفه فون گرفتن ولی بی انصاف نیوز حتی در این شرایط در کمال بی شرمی و وقاحت دست از تخریب فردی که بارها مورد تایید و تمجید بزرگان اصلاحات و کشور از جمله آیت الله هاشمی و آقای خاتمی و محصورین عزیز قرار گرفته برنمی دارد
  0  0
  1. حسين آقاى عزيز
   قبل از هر چيز آزادگى جنابعالى ستودنيست اما بزرگوار ! بهتر نيست يكطرفه قاضى نريم ؟! دكتر خزعلى نيز در حق دوستان كم لطفى هاى زيادى داشته است، از خدا بخواهيم اين كدورتها را از بين ببرد
   0   0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *