رضا رشیدپور در «شرایط ویژه»

حدود ده روز پس از شروع به کار برنامه ی تلویزیونی «شرایط خاص»، این برنامه ی تلویزیونی رضا رشیدپور نیز بدون هیچ توضیحی تعطیل شد تا وضعیت این مجری و تهیه کننده در شرایطی ویژه بماند.

به گزارش انصاف نیوز، از فردای انتشار خبر بازداشت یکی از دست اندرکاران برنامه ی تلویزیونی «حالا خورشید» [لینک]، رضا رشیدپور مجری و تهیه کننده ی آن در شرایط ویژه ای به سر برده است، روز اول غش کردن در برنامه ی زنده، روز دوم تعطیلی آن برنامه، هفته ی بعد راه افتادن برنامه ی «شرایط خاص» در ساعتی دیگر در شبکه ی سه و حالا تعطیلی.

یک پیج اینستاگرامی در این باره ادعا کرد که رشید پور به سکته نمایشی متهم شده و در نتیجه عذر او خواسته شده است و خداحافظی رشیدپور و همکارانش را به این ارتباط داده است.

سه روز پیش کانال تلگرامی این برنامه با انتشار عکسی از رشیدپور و همکارانش در برنامه ی «شرایط خاص» بدون هیچ توضیحی نوشت: «خداحافظی رشیدپور و همکارانش».

خبرگزاری مهر در روز ۱۳ بهمن ماه که برنامه ی شرایط خاص شروع به کار کرد، نوشته بود: «از آنجا که پزشکان تشخیص داده‌اند که تا مدت یک ماه رشیدپور در برنامه‌های سنگین حضور نداشته باشد وی در این مدت در برنامه صبحگاهی اجرا نخواهد داشت و مجری «شرایط خاص» خواهد بود که به گفته وی، حال و هوایی شبیه «دید در شب» دارد».

بازداشت یکی از عوامل تولید «حالا خورشید» صداوسیما

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

1 thought on “رضا رشیدپور در «شرایط ویژه»”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *