پشت پرده تجمع دوشنبه در اهواز

«امروز دوشنبه حدود ۲۰۰ نفر جلوی استانداری خوزستان تجمع کردند و گفته می شود یکی از روحانیون مخالف دولت، این تجمع و راهپیمایی اهواز را هدایت و سعی می کند از مشکلات اخیر قطعی برق در این شهر بهره برداری جناحی کند. وی به اتخاذ مواضع تند علیه دولت مشهور است».

یک فعال اجتماعی با اعلام این خبر به انصاف نیوز، نوشت:

«جای تعجب است که چرا یکی از روحانیون صاحب منصب با شرایط خاصی که خوزستان دارد، بهره برداری جناحی از وضعیت ایجاد شده را در دستور کار قرار داده در حالی که در دوره دولت احمدی نژاد که بیشترین اقدامات محیط زیستی مانند تخریب تالاب هورالعظیم در آن دولت انجام شد نه تنها سکوت کرده بود بلکه همواره از حامیان سرسخت آن دولت بود. به گزارش منابع محلی، مردم اهواز پس از مطلع شدن از نقش وی در برگزاری این تجمع و ورود نیروهای پایداری و مخالفان دولت، از این تجمع استقبال نکردند و برخی از افرادی که در تجمع حضور یافتند پس از مشاهده بهره برداری جناحی و سیاسی مخالفان دولت، تجمع را ترک کردند. برخی از حاضران در تجمع از اینکه برخی افراد سعی می کردند اعتراضات شهروندان را سیاسی جلوه بدهند انتقاد کرده و تجمع را ترک کردند. گفته می شود این روحانی که مسوولیت هایی نیز دارد در تلاش برای برگزاری تجمعاتی در روزهای آتی است».

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

پیام

  1. باید وزیر نیرو بابت بی توجهی به توسعه شبکه تولید و انتقال در اهواز در طی سالهای اخیر توبیخ و اخراج بشه …. اگه زمان دولت قبلی کاری انجام نشده وظیفه این دولت رسیدگی سریع تر به این مشکلات است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن