بی حجاب ارزشی، بی حجاب غیرارزشی [+فیلم]

بخشی از جریان تندرو که خود را ارزشی می خواند، در حالی در روزهای اخیر به خاطر وضعیت حجاب در یک ضیافت شام دیپلماتیک یک سفارتخانه ی اروپایی در تهران به دولت روحانی حمله کرده که بی حجابی یک مجری زن در ساختمان ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد را فراموش کرده است.

به گزارش انصاف نیوز، «آنا پاستور» خبرنگار زن تلویزیون اسپانیا در بهمن ماه سال ۱۳۸۹، در محل ریاست جمهوری اسلامی ایران در تهران بدون حجاب با محمود احمدی نژاد، رییس اصولگرای آن دولت مصاحبه کرده بود.

465282897987

465282897988

465282897989

محمود احمدی نژاد که سابقه ی انتشار عکس بغل کردن مادر هوگو چاوز، رییس جمهور سابق ونزوئلا را نیز در کارنامه دارد، از سوی تندروها با معیارهای دوگانه ارزیابی می شود.

محمود احمدی نژاد - مادر هوگو چاوز

انتهای پیام

برچسب ها

نوشته های مشابه

9 thoughts on “بی حجاب ارزشی، بی حجاب غیرارزشی [+فیلم]”

 1. چته خو انصاف!؟ حتما براي اون موارد، صيغه اي چيزي خوندن حلالش کردن. تقصير روحاني و هيات دولته که اينا صيغه نخوندن حتما، خب، طبيعيه که جرمه، لذا من نميدونم چرا شما الان ناراحتيد؟
  0  0
 2. برای این آقایان دین هم ابزاری است در کنار ابزارهای دیگر و به واقع اعتقادی به آن ندارند. یادتان نرفته که زمانی فیلسوف همجنسگرای فرانسوی میشل فوکو را با خرج خودشان به ایران دعوت کردند و البته او هم دوست پسر خود را به خرج آقایان به ایران آورد، به هیچ جای دین آقایان هم برنخورد. یکی دو سال پیش اما بر سر دعوت یک متفکر غربی که همجنسگرا نیست اما از حقوق همجنسگارایان دفاع می کند ناگهان دین درد گرفتند و هیاهو راه انداختند. به همین دلیل است که مردم روز به روز بیشتر از این آقایان دور می شوند و حاضر نیستند کسانی را بپذیرند که ظاهرشان با باطنشان فرسنگها فاصله دارد. هر چند ظاهر موجهی هم ندارند.
  1  0
 3. اگر همین صدا وسیما ، ایرانسل ، همراه اول ، ایران خودرو و…………. دست اصلاح طلبان بود امامان محترم جمعه هر هفته بلا فصل تیغ دو دمه را بر علیه مسئولان آن میبستند که فقط فکر وذکر اول مسئولان پول است وپول وپول ” که خدا وکیلی غیر از آنهم نیست ” وجامعه مان شده است یک جامعه پولکی وصدها حدیث ونظر از بزرگان میاوردند که چه وچه وچه …. اما ظاهرا ” ردای اصولگرایی ” مانع از دیده شدن بسیاری از نابهنجاریها ، تخلفات قانونی و حرکات ضد ارزش میشود و بالعکس نام اصلاح طلبی خود بهانه ای است برای بزرگ نشان دادن و غلو در قصورات وتخلفات احتمالی ، کاش انصاف وعدالت وتساوی روزی در این کشور دارای ارزش واقعی بشود
  1  0
 4. آخه چه برسرمان امدکه میایم میگیم دولت احمدی نژاددولت ارمانی ایران اسلامی ؟باچه ملاک ومعیارهائی اینجوری میگیم؟بایارانه۴۵هزارتومن وصدهاملاک ومعیاراینچنانی درضمن نامحرم درهمه جانامحرمه مرحوم هاشمی هم دیدارومصاحبه ای داشتندامااون درخارج ازکشوربودوپیروقوانین همون کشوربایداقای احمدی نژادتوکشورمون اصول اخلاقی واسلامی رائج مملکت رابه ایشون گوشزدمیکردندحالااون بغل کردن مادرچاوزکجانوشته شده بود
  0  0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *