پاسخ مهم مطهری به مشاور فرمانده سپاه درباره خاطره‌ای از هاشمی رفسنجانی

«علی مطهری»، نایب رییس مجلس شورای اسلامی به اظهارات اخیر مشاور فرمانده سپاه در خصوص نقل خاطره‌ای از مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پاسخ داد.

علی مطهری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: آقای مقدم‌فر مشاور فرمانده محترم سپاه در ارتباط با خاطره‌ای که من از مرحوم هاشمی نقل کردم توضیح خواسته است. این خاطره را آقای هاشمی دو بار برای من نقل کرد، فرمود: «بعد از انتخابات سال ٨٤ من از دخالت برخی افراد یک نهاد نظامی شکایت کردم و ١١٠ نفر از آنها به زندان‌های کوتاه مدت محکوم شدند و اسناد آن را نزد خود دارم.» ایشان می‌گفت: «من این موضوع را به اطلاع مقام رهبری هم رساندم و گفتم به خاطر مصلحت نظام از آنها می‌گذرم».

وی افزود: حالا آقای مقدم‌فر از من خواسته است اسم یکی از آن ١١٠ نفر را بگویم. به ایشان می‌گویم بروند سراغ افرادی که احضار روح می‌کنند و از طریق احضار روح آن عزیز از دست رفته اسامی را به دست آورند.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/6Hon6
برچسب ها

نوشته های مشابه

5 Comments

  1. یک ویدیویی هست از یکی از این عزیزان که خودشون در آن از مهندسی صحبت میکنند. البته بعید میدونم جزو محکوم شده ها باشند. ایشان خودشون محکوم میکنند.

  2. مشاور محترم ،اقای مطهری و صادقی نمایندگان مردم تهران را افرادی ساده لوح و سطحی نگر ودروغ گوخطاب کرده اند،به ایشان توصیه می کنم با توجه به شغل شان ادبیات خودرا اصلاح نمایند،چون ادبیات مورد استفاده وی نوعی بد آموزی می باشد،دخالت عده ای چه نظامی و غیر نظامی در انتخابات تا بحال مشهود بوده است.آقایان خودشان حتی درصحبت هایشان به دخالت در انتخابات اسرار ورزیده اند.

  3. الان دسترسى به وقايع اتقاقيه ى برخى از اتاق خواب ها هم كاملاً ممكنه چطور مشاور محترم از مطهرى استعلام
    ميكنند ؟!

  4. البته گویانیازی چندانی به احضار روح وارواح کسی نیست؟گویا جناب مقدم فریاهراشخاصی دیگر میتوانند بامراجعه مستقیم به شعب اجرای احکام دفاتر بایگانی دادگاه نظامی ویادادسرای عمومی ودادگاه انقلاب اسلامی اسامی تک تک محکومین نظامی فوق را که باشکایت مرحوم ایت الله هاشمی (قدسره)حکم محکومیت دارند دریافت نماییند

  5. سردار ، شما دنبال اين هستي که در روز روشن ، اثبات کني الان شب است و تاريک است و…!! حداقل با خودتان صادق و روراست باشيد اگر مي توانيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن